2752
2734
عنوان

خانوما بیاین

24 بازدید | 3 پست

من برای جلوگیری آ یو دی دارم.۳ سالم هست دکتر چون پریود خیلی نامنظمی داشتم ال دی داده میخورم.من قرص رو تموم کردم.پریود شدم.از روز هفتم بعداز قطع قرص باید قرص رو شروع میکردم ولی یادم روفت و از روز نهم خوردم.به نظرتون با این وضعیت احتمال بارداری هست؟

ن اصلا چون ای یو دی هم گذاشتی دگ

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیازی به امضا نمیبینم چون کسی ک معنی چیزی رو ندونه و یا از درک و گنجایش فهمش خارجه بهتره که چیزی ننویسیم اینجوری ب شعور خود توهین و بی ادبی نمیکنیم و به شعور مخاطب نیز و اینک من همه انسانها ادمها کرد و لر و فارس و ترک و همه و همه ادمایی ایرانی و از هر قوم و ملیت و مذهب و سنت ها زبان ها و لهجه ها رو دوس دارم عاشق ایران و ایرانی هستم همینک ایرانی باشند کافیست ... مطلب بعدی اگر در تبادل نظری کسی با من هم نظر بود ک اوکی ولی اگر مخالف نظر من بود اگر زیر ۳۲ سال سن داشت بهتره ریپ نزنه چون عادت ندارم ریپ هارو وقت بذارم و بخونم و در جوابش اگ اختلاف نظر داشتیم باهاش بحث کنم و دو اینک اگ هم موافق و هم نظر بودیم ب خاطر دلیل اول ک گفتم چون ریپ ها رو نمیبینم و نمیخونم برا ارامش خودم چون اولویت زندگیم و مهمترین چیز در زندگیم و مهمترین خط قرمز و امن زندگیم ارامشمه ناراحت نشید و ب دل نگیرید و ب عنوان بی احترامی تلقی نکنید و ایک اگر در تایپیکی نظری میدم فقط دارم با خود استارتر تبادل نظر میکنم اگر نظرم رو ک مخالف بودی بهتره اصلا ندید بگیری و ریپ نزنی و با بحث و جنگ و جدل حرفتو ب کرسی نشونی و سعی در تحمیلش ب دیگران نکنی امیدوارم معنی کل خرفامو ک با یک جمله خیلی کوتاه چندکلمه ای ک میشد گفت رو ب اندازه طومار بازش کردم گرفتی؟؟؟؟😉 پس بهتره با رعایت قوانین زندگی بهتری رو در کنار همدیگه داشته باشیم حداقل در مجازی بر خلاف واقعی🫠تنکسسسس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731