2752
2734

سوپ درست کن با مرغ

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بلد نیستم میشه دستورشو بگین لطفاً 

جو درسته رو چند ساعت خیس کن با هویج خرد شده و سیب زمینی  و چند تکه مرغ چند ساعت بپز یکم نمک اگه لازمه بریز و یه تکه کره گیاهی یا روغن چون گفتی حساسیت داره بعدم میکس کن 

میتونی مرغو بپزی کامل که پخت میکسش کن با همون آبش بعد داخلش دو سه قاشق جو دوسر پرک بریز یه جوش که زد آماده س 

جو دوسر پرکو بشور با یکم شیر یا آب بریز تو ظرف چند تا خرما ی پوست کنده هم بریز یه کم بپزه در حد پنج شش دقه بعد میکس کن میتونی داخلش موز له شده هم بعد پخت بریزی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

به فردی که رفلاکس داره باید سعی کنی غذا های سوپی و اشی و پر آب ندی غذا ها جامد و خشک باشه 

پلو براش خوبه ولی نون نه یه مدت فقط پلو بده نون هم فقط نون قهوه ای سبوس دار ، مرغ بهش بده و با گوشت گوسفند کتلت ، کوکو میتونی درست کنی ، کباب هم با گوشت مرغ و گوسفند  براششش خوبه ، ماهی هم که عالیه 

سس ممنوع ، نوشابه ممنون 

بهش گل کلم پخته بده قبل هر وعده با هویچ و کدو ....

صبح ها بهش تخم مرغ بده

از رب و گوجه استفاده نکن زیاد تو عذاب 

ادویه فلفل و زردچوبه زیاد اصلا نباشه 

ورزش حتما حتما باید بکنه 

سیب زمینی پخته یا ترکیبش با تخم مرغ برای صبحانه یا ناهار شام خوبه 

سوپ و اشم نده بخوره بدتر میشه 

شیرینی خامه ای ، لواشک ، چیزای ترش ،آبلیمو،  مرکبات اصلا براش خوب نیست 

سیب براش خیلی خوبه ، گوجه سبز الان فصلشه خیلی بده براش 

من خودم همین طوری هستم با این کار ها خیلی بهتره حالم 

چندوقتشه؟

میتونی انواع اوتمیل رو صبحانه درست کنی

جو دوسرپرک و با میوه های مختلف بپزی و یکم دارچین و شیره خرما در نهایت شیرینش کنی

مرغ رو بپز وقتی پخت تو ابش کته های مختلف درست کن

ی بار برنج و هویج

ی بار برنج و عدس

ی بار سیب زمینی و هویج

ی بار برنج و گشنیز و جعفری

پای مرغ بگیر تمیز کن ۸ساعت بپزش عصارشو بردار تو فریزر هربار بریز تو غذاهاش

تو غذاهاش از سویق و کنجد استفاده کن

سبزیجات بخارپز شده بهش بده

گزینه زیاده تو اینستا هم خیلی پیجا هستن آموزش میدن

چیو میخوای ثابت کنی؟کیو میخوای قانع کنی؟بیخیال!واسه خودت زندگی کن😇
چندوقتشه؟ میتونی انواع اوتمیل رو صبحانه درست کنی جو دوسرپرک و با میوه های مختلف بپزی و یکم دارچین ...

شش ماهشه برنج با گوشت مرغ و سیب زمینی درست کردم ولی اصلا نمک نزدم شیرین هم نکردم بی مزه بود نخورد برای مزه دار کردنش چی میتونم استفاده کنم 

شش ماهشه برنج با گوشت مرغ و سیب زمینی درست کردم ولی اصلا نمک نزدم شیرین هم نکردم بی مزه بود نخورد بر ...

بچت ۶ماهشه باید حالت سوپی و رقیق باشه

آبلمیو طبیعی یکم بزن

بچه ۶ ماهه طعم رو متوجه نمیشه عزیزم

چیو میخوای ثابت کنی؟کیو میخوای قانع کنی؟بیخیال!واسه خودت زندگی کن😇