2752
2734
عنوان

با شوهرم ۳ روزه قهریم

201 بازدید | 24 پست

بچه ها شوهر من خیلی غرور بیش از حد داره خیلی هم خودشیفته س اگه دلیل دعوامونو میخواید بدونید تاپیک قبلیمو بخونید فقط خلاصه بگم اینکه من ناراحت و طلب کار بودم اومدم باهاش درد دل کردم که یکم به فکر بیفته برای تغییر شرایط یه دفعه یه جوری بحثو چرخوند که من بدهکار شدم و اون رفت تو قیافه بعد منه خر رفتم ماساژش دادم که نرم شه و آشتی کنیم ولی هی خودشو جمع کرد و بعدشم رفت تو اتاق پسرم خوابید کلا سایلنت شده هیچی نمیگه قهر کرده مسخره ازش پرسیدم ناهار چی بذارم جواب نداد بعدشم حاضر شد رفت بیرون الان چند روز تعطیله اینم با من قهره واقعا برام تحملش سخته شما چیکار میکنید با شوهر قهرو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فضای خونه برام خیلی سنگینه چیکار کنم آدمی نیستم بتونم ساکت باشم

برو توی یه اتاق تنهایی برای خودت نامه بنویس 

من هر وقت دلم میگیره برای شازده کوچولو نامه مینویسم 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

مال ما برعکسه.  مثلا یه کاری کردم خودمم میدونم اشتباه کردم اون میاد حرف میزنه منم بحث رو جوری میچرخونم که آخرش من قهر میکنم و اون میاد منت کشی😁.   خودشم میگه تو خیلی زرنگی با سیاستی همیشه جوری بحث رو پیش میبری که آخرش من معذرت خواهی کنم😎

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜
مال ما برعکسه.  مثلا یه کاری کردم خودمم میدونم اشتباه کردم اون میاد حرف میزنه منم بحث رو جوری م ...

من میگم که معذرت خواهی رو این جواب نمیده خیلی اخلاق گندی داره تا بیچارت نکنه ول نمیکنه

2706