2752
2734
عنوان

دستبند طلامو گم کردم 😭😭😭😭😭

121 بازدید | 13 پست

از عروسی برگشتیم توماشین گیرش شل شد در اوردم گفتم خدا روشکر تو عروسی نیوفتاد   بعد نمیدونم گذاشتم توکیفم یا تو دستم بود اومدم خونه گذاشتم جایی 

اصلا هیچی یادم نیست شب خوابیدیم صبح ساعت ۱۰ متوجه شدم که دستبندمو نیست از دیروز دارم میگردم 😭😭😭 

داغونم با خون دل گرفته بودم ۷گرم بود 

هیچ راهکاری ندارین بجز بخت دختر شاه پریون 

میشه واسه قبولیم تودانشگاه فرهنگیان صلوات بفرستی🥺🤲 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالتو درک میکنه خیلی حس بدیه انشالله پیداش کنی  فقط تا میتونی بگرد اگ کسی پیدا کنه دیگ گیرت نم ...

به یه اقایی که علم جادو داره و خیلیی با خدا هست زنگ زدم میگه توخونس و به دستت میرسه 

آبجی منم دو ماهه بود یه تک انداز براش خریده بودیم عروسی خالم بود تو خونه بابابزرگم هم برگزار شد تو عروسی یکی از دستش در آورده بود مامانم سرش شلوغ بود منم که بچه بودم بعدا تو خونه بابابزرگم هم پیدا نشد

بخت دختر شاه پریون ؟

یه باور قدیمیه مامانبزرگا میگن‌چیزی گم کردی گوشه روسریتو گره بزن بگو بخت دختر شاه پریونو منظور شیطان هست بستم وسیله گم شدمو پیدا کنم بعد پیدا کردن گرهو باز کنید

آبجی منم دو ماهه بود یه تک انداز براش خریده بودیم عروسی خالم بود تو خونه بابابزرگم هم برگزار شد تو ع ...

من بعد اینکه عروسی تموم شد وتوماشین داشتیم بر میگشتیم خونه همچنان دستم بود