2733
2734

اره 

اگه زبانت عالی باشه

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه رتبه خوبی اوردم یعنی خودشون دعوتنامه میدن؟؟؟ یه حالت بورسیه طور

اره 

چرا که نه 

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
2731
وای خیلی خوشحالم کردین مرسییی

اما باید رتبه‌ات خوب باشه .

اون موقع بعنوان یک معلم زبان 

به دانش آموزان کشور های دیگه تدریس میکنی... .

یه سری رشته ها توی دفترچه لتنخاب رشته هست که دو سال آخرش رو میتونی خارج بخونی، مثل حسابداری مشترک با ...

نه اینطوری نمیخوام. میخوام مثلا مثل کنکور ریاضی از همون اول بورسیه شن