2733
2734

یه باقلوا بود چه می‌دونم چیبود  اینجوری بود که مثل رولت کشیده بود  و همچین دراز بود  وسطش مغز دار بود و با یه بافت نرم کرمی پوشیده شنه بود وسطشم مغز بادوم و پسته و از اینا بود  میدونین اسم اینا چیه و کجاها میفروشن! 

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دورش قهوه ایه ؟

آره فک کنم قهوه ای بود 

2731

ببین اکه این مداو پیدا نکردی 

از یه نوع دیگه بهتر سفارش بده خب

الهم عجل الولیک الفرج                                                                🤍🌸 وزن فعلی:۶۷ 🌸هدف اول:۶۵🌸 هدف دوم:۶۳🌸هدف نهایی:۶۰
برو باقلوا استانبول همه مدل باقلوایی داره

کجاست؟

ببین اکه این مداو پیدا نکردی  از یه نوع دیگه بهتر سفارش بده خب

آخه اون خیلی خوشگل بود من بهتر از اون ندیدم 

کرمان 

آهان اونجا رو نمیدونم داره یانه ولی فکرمیکنم تو خیلی از شهرا باشه شعباتش

برو گوگل سرچ کن باقلوا استانبول ببین شهر خودتونم شعبه دارن یا نه

مشهد خیلی شعبه داره

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی قشنگم؟🥲❤️