2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بله الان يك سال ونيمه تو اين وضعيتم البته تو چند ماه اخير ديگه بابتش گريه نميكنم ولى يه لحظه هم از ذهنم نميره ومدام بهش فكر ميكنم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
اره مامانم پسر دوس داره داداشم دارما اما هی بهم میگه قدیمیا میدونستن دختر بلاعه دختر چرا اینجوریه اص ...

3ساله اذیتم میکنه از وقتی فهمید رلم  منم پرو تر ازین حرفام رابطمو خراب نکردم ادامه دادم  

اره

4سال بخاطر یه موضوع شبانه روز گریه کردم و غصه خوردم

برنامه خواب و بیداریم به هم خورده بود و همیشه مضطرب و بی‌اعتماد بنفس بودم.

مقصر هم نبودم بخاطر این موضوع.

کم کم عوض شدم و خودمو جمع کردم. دیگه اون موضوع مثل قبل آزارم نمیده.

خدا به تو هم کمک کنه و دلت آروم بگیره عزیزم

بله شده حتی تازگیا خوابم بهم خورده دیگه حتی نمیتونم بخوابم با زجر و عذاب ۳ ۴ ساعت  به خودت سخت ...

اخی . منم خابم بهم ریخته . صبحا زود از خاب بیدارمیشم ، گوشیمو چک میکنم ، دوباره عصبی میشم گریه میکنم و دوباره میخابم ۱ ساعت و بار بیدار میشم ادامه داره تا شب. تلفنی از اسنپ فود چند بار صحبت کردم راضی نبودم . میخام دارو مصرف کنم . بهتر ازین وضعیته

2706