2733
2734
عنوان

امروز 21 می روز جهانی ایناس

222 بازدید | 13 پست

1:چای

2:مدیتیشن

3:گارسون

4:توت فرنگی

5:میوه خوردن زیاد

6:پایان دنیا

7:وصله 

8:چسب زخم

9:یادداشت کردن مطالب

10:توقف تهوع و استفراغ در بیماری 

11:مهاجرت ماهی ها

----+=================

در ایران

روز بهره وری و بهینه سازی مصرف

بزرگداشت ملاصدرا صدر المتالهین

روز جهانی پایان دنیا😂

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همش که نباید .....چرخ بزنی تو نی نی سایت یخوردم معلومات عمومیتو زیاد کن

پس از امروز بشینم حفظ کنم که هر روز توی دنیا روز چیه چون طبق گفته شما معلومات عمومیه😂😂😂😂😂

اشتباه بهت گفتن جانم

اینا معلومات عمومی نیست

چرت و پرته

کی به آفریده خدا گفت چرت و پرت چند سالته عزیز؟ 

شما مثل اینکه با مکتب اومانیسم آشنا نیستی فلسفه مهدویت هم از اومانیسم شکل میگیره برای هر پدیده خداوند باید روز یادبودی وجود داشته باشه که به  بوته فراموشی سپرده نشه جانم   و کم اهلکنا من قریه بطرت معیشتها

شما مثل اینکه با مکتب اومانیسم آشنا نیستی فلسفه مهدویت هم از اومانیسم شکل میگیره برای هر پدیده خداون ...

ببین فقط بگو چند سالته؟ خداوکیلی چه سن و سالی هستی که اینطوری جمع اضدادو با هم آوردی؟ آخه کی میاد مهدویتو با اومانیسم یکی میکنه و تازه میگه مهدویت زیرشاخه اومانیسمه؟🤦‍♀️

مخم سوت کشید به خدا😂😂😂😂

ببین فقط بگو چند سالته؟ خداوکیلی چه سن و سالی هستی که اینطوری جمع اضدادو با هم آوردی؟ آخه کی میاد مه ...

مطمین باشم بهم قول می دی اگر سن ام رو بهت بگم دیگه برای یادبود گرفتن برای  پدیده ها و مخلوقات خداوند  fenomenen نمی گی چرت و پرت؟

مطمین باشم بهم قول می دی اگر سن ام رو بهت بگم دیگه برای یادبود گرفتن برای  پدیده ها و مخلوقات خ ...

نه بابا

فقط خواستم بدونم چند سالته که مهدویتو با این اراجیف یکی میکنی که هیچ مهدویتو دنباله اونا میدونی🤦‍♀️

خداوکیلی از کجا خط میگیری؟ آخه اومانیسم و مهدویت؟ اووووومانیسمممممم؟؟؟؟؟؟؟ اصلا تعریف اومانیسمو میدونی؟ شایدم نمیدونی مهدویت یعنی چی🤔

عزیزم الان وقت ندارم جوابتو بدم ولی سخنرانی آقای جوادی آملی در جمع دانشجویان  پزشکی زنجان رو گوش کن اونجا رابطه  اومانیسم و بحث زیبای رجعت رو قشنگ توضیح میدن

فقط مورد ده😐😐مگ دست خود ادمه اخه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭