2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
امام رضا حاجت میده؟ سطح تحصیلاتتون چقدره؟ خدا پس چیکاره ست؟

امام رصا شفیع میشن برا شفا ،درک این مطلب نیاز ب تحصیلات نداره معرفت میخواد!!!

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
امام رصا شفیع میشن برا شفا ،درک این مطلب نیاز ب تحصیلات نداره معرفت میخواد!!!

معرفت

شما فک کنم من کافرم

به عنوان یه ادم مذهبی منو قانع کن تا تفکرم درست بشه

امام رضا اگ‌شفا دهنده هست چرا خودش فوت شد؟بر اثر سم فک کنم؟؟ چرا خودشو شفا نداد؟

یا اگ  قدرت داره چرا الان زیر اب رفته؟

ببینید دوستان خدا پس چیکاره ست؟؟؟

چرا حاشیه؟یکی میگه دعا

یکی میگه طلسم

یکی میگه امام حسین

یکی میگه عمر

یکی میگه عیسی...

منشا همه خداست

پس اگ چیزی میخوایید از خدا بخوایید نه از بنده اش

وقتی میتونی با سرگروه ارتباط داشته باشی چرا با واسطه میری جلو؟ وقتی خدا هست چرا  از واسطه چیزی ...

خدا اول وآخر همه چیزه. به زبان ساده ائمه یه جور پارتی هستند برای ما .مثلا میخوای یک بزرگی یک کاری برات انجام بده به شخصی که خیلی نزدیکه بهش میگی سفارشمو بکن 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
معرفت شما فک کنم من کافرم به عنوان یه ادم مذهبی منو قانع کن تا تفکرم درست بشه امام رضا اگ‌شفا دهن ...

امام رضا راصی ب رصای خدا بود مثل امام حسین  .مثلا فکر میکنی امام رضا بیخبر جام سم را خوردند خیررر هر کس قسمت وعاقبتی داره ک باید تسلیم رصای خدا بشه ایشون فوت نشدن شهید شدن.این جمله خیلی قشنگ ((((گاهی رحمت خدا در لباس مصیبت میاد)))))اینجاست ک معرفت، درک ،خداشناسی میتونه کمک کنه خدا عذاب فرستاده یا رحمت !!؟چرا زیر اب رفته 😐😐چند سالتون این سوالات میپرسین اخه با ۴ تا کتاب معمولی یا شرکت ت چند جلسه مدهبی تمام ابهامات این چنینی بر طرف میشه.

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
خدا اول وآخر همه چیزه. به زبان ساده ائمه یه جور پارتی هستند برای ما .مثلا میخوای یک بزرگی یک کاری بر ...

پس خودت نمیتونی بدون پارتی  به بالا دست بگی

پس ثابت شد فقط خدا با پارتی  ادما رو میپذیره

مستقیم نمیشه با خودش ارتباط داشت؟

2706