2752
2734
عنوان

با نامزدم عشق بازی کردم پشیمونم 🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 56219 بازدید | 510 پست
 اسی باااورت میشه من نزدیک ۵ سااااله خونه شوهرممم ازدواج دومم هس همین دیشب شوهرم میگفت چقدر م ...

چه جونی داره شوهرت😂 یه صب تا عصر باید نازتو بکشه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینم بدون اگه نایع م**نی روی واژن ربخته بشه چون بکارت یه سوراخ ریز داره بازم هرررچند کم احتمال باردا ...

ممنون ک گفتین ، بیشتر حواسمو جمع میکنم

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
ببخشید فن یعنی چی؟؟؟توی یه تاپیک دیگه هم یکی گفت بهم

یعنی طرفدار، دوستدار 

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

خیلی احمقانه ست که خودتونو کالا می‌بینید که مرد خسته میشه چی کنم 👀رابطه دو نفره ست اصلا شاید شما خوشت نیومد

تفکرتو درست کن

تلوخدا اگر نظرت با من یکی نبود توهین نکن ما هم وطنیم نه دشمن هم ما زنیم همه پشت هم!

یه مقدارش طبیعیه ولی بذار عقد نامه صادر بشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
صیغه محرمیت برای اینه که نهایتا دستتون به هم خورد اشکال نداشته باشه نه اینکه عملیات کبری11 راه بنداز ...

😂😂😂خیلی خوبی

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
کامل نه خب

خدا رو شکر کامل نیس حان مادرت کامل نباشه من یکی از صمیمی ترین دوستم اون کار رو کرد پسر تا عقد یک بلایی سرش آورد که نگوو طلاقش داد گلم رفت با یکی دیگه تو عقدهم نیستی ببین چه بلایی سرت میاره اگه کامل باشه مواظب باش گلم کسی مخالفه ریپلای نزنه

2706