2752
2734
عنوان

میاین کمک

60 بازدید | 13 پست

سلام بچها دارم میمیرم دلم میخواد جدا بشم دو تا بچه دارم ولی هیچ کسی و ندارم حمایتم کنه اصلا شوهرمو دوسندارم دلم میخواد جدا بشم دلم میخواد بابچه هام تنها زندگی کنم تورو خدا نصیحت نکنید فقط بگید چیکار کنم اصلا ب آینده فک میکنم نمیتونم شوهرمو تحمل کنم دارم روانی میشم هیچ حسی بهش ندارم رابطه جنسی باهاش متنفرم  دوسندارم سمتم بیاد 

همینجوری ازش زده شدی یا کاری کرده؟

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اگه درآمد داشتم ولش میکرد

امتاسفم ولی فعلا که مجبوری سر کنی

پس یه جوری باش که بیشتر از این زندگی کوفتت نشه

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

منم بدتر از خودتم

یه جایی زندگی میکنم 

حتی اجازه استفاده برقم ندارم

به هیچی دسترسی ندارم

😔

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
چجوری درآمد داشته باشم خدایا چجوری بعضیا تو خونت کلی پول درمیارن

.توکل کن به خدا و برای دلت خودت زندگی کن تا شوق داشته باشی برای زندگی ...دل سوزی زیاد نکن . به خودت برس ورزش کن. تلاش کن عالی باشی ..... موقعی که دعواتون میشه سریع اونجا رو ترک کن یا خودتو سرگرم یه کاری کن و سکوت کن تا کار به کتک کاری نرسه.... دوروز دنیا واقعا اینقدر ارزش نداره بد بگذرونیم ... فقط خودت باید بخوای و تلاش کنی بعد بهش میرسی .... 

مطالب همسر داری زیاد بخون خیلی کمکت میکنه باعث میشه سیاست به دست بیاری 

تو این تاپیک وسط های صفحه سه یک سری مطالب فرستادم حتما به دردت میخوره گلم برو حتما بخون.

ردیف دوم روی 8C% نگه دار بعد باز کردن تا بری تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13123029/%d8%ae%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b2%d8%b4%d9%88%d9%87%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%af%d9%85-

به خرما سه بار صوره عصر بخون بخور هم خودت هم شوهرت. صبور میشین .

سوره نور بخون برای دوری از زنا کردن و......

سوره طلاق و یاسین و طه و مزمل و توحید بخون برای علاقه زیاد شدن بینتون

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
چند وقت پیش تصمیم جدایی گرفتم اول مامانم گفت من کمکت میکنم بعد بروز گف برو زندگی کن  خود مامان ...

فقط بخاطر خودت  و دوتا بچه هات تلاش کن و قلق شوهرتو به دست بیار.... ببین چی روش خیلی تاثیر میزاره بعد کم کم میشه حرف گوش کنت....

مطالب همسر داری زیاد بخون پر از تجربه های دیگرانه باعث میشه اطلاعات و سیاست به دست بیاری...

فقط باید خودت بخوای بعد دیگه هیچ کاری نشد نداره یکی از آشناهای ما چهره قشنگی نداره کسی نگرفت این دختر خانم برا پسرش  . تو سن ۳۵ سالگی  زن یک مردی شد که از همسرش جدا شده بود و اخلاق به شدت بدی داشت آقا دست بزن و..... خانم اولش برا همین جدا شده بود چون کلی کتک خورده بود  . آقا هم چهره خیلی معمولی داره ولی از خانمش خیلی سر تره تو قیافه ..

همه آفریده خدا هستیم و همه زیبا هستیم . اینارو گفتم تا بدونی اون خانم چهرش چه شکلی هست.  اندامش هم صاف خوش اندام هم نیست . 

این دختر خانم خیلی علاقه داشت به مطالب همسر داری ... کانال های ایتا و تلگرام و کتاباش همش درباره همسر داری هست .

همین دختر خانم جوری اون آقای بد اخلاق رو رام خودش کرده که بیا و ببین . ینی کسی جرات نداره به خانمش بگه تو... ینی خم میشه بند کفش زنشو میبنده . از یه رودخونه کوچیک که آب تا قوزک پا  بود خانمشو بغل کرد که پاهای خانمش خیس نشه پادرد نشه 🫤😄😄🥰..

ببین پس تو هم میتونی فقط باید خودت بخوای و بری دنبال کار هایی که جواب بده ..

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
رابطرو چیکار کنم ک تحملش و ندارم

میل جنسی تو بالا ببر تا تحمل کنی . برای اینکه شوهرتو داشته باشی فقط شکم و زیر شکم ... معشوقه باید باشی براش

ببخشید کمتر از زنای دیگه نیستی که 

اونا چه جوری یک ساعت با بد ترین و بو گندو و زشت ترین مردا هستن کسی که یک بار تو عمرشون دیدن 

شما با شوهر خودت که محرم‌ترین کس باهات هست نمی‌تونی باشی؟؟

قطره گل سرخ خیلی خوبه استفاده کن و قرص گیاهی دامینست.. فقط جلوگیری داشته باش حتما