2733
2734
عنوان

لباس خواستگاری

182 بازدید | 16 پست

بچه ها برای خواستگاری چی پیشنهاد میکنید بپوشم؟ 

و این که شال بذارم یا نه؟ 

مادر اون با حجابه(ولی چادری نیست) مادر منم شال میپوشه ولی حجابش معمولیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگر معتقد نیستی شال نذار بنظر من چون این گذاشتن یا نذاشتن خودش یه پیامی داره، اگر اعتقاد داری بزار وگرنه بزار تو همون اولین جلسه تورو اونطور که بعد ها تو ازدواج میخوای باشی ببینن

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒

حجابت را همون‌طور که تو جمعهای دیگه و خانوادگی هستی رعایت کن و نوع لباس پوشیدنت رو که فردا روز مثل اون دوستمون که الان تاپیک زده که خانواده همسرش بد نگاه سر و تیپش میکنن نشی.در واقع خودت باش.

اگر معتقد نیستی شال نذار بنظر من چون این گذاشتن یا نذاشتن خودش یه پیامی داره، اگر اعتقاد داری بزار و ...

خودش میدونه من حجاب ندارم

ولی اولین باره قراره خانواده‌شو از نزدیک ببینم یکم سردرگمم

به نظرتون از خودش بپرسم؟

حجابت را همون‌طور که تو جمعهای دیگه و خانوادگی هستی رعایت کن و نوع لباس پوشیدنت رو که فردا روز مثل ا ...

درسته مرسی ازتون

خودمم فکر میکنم اگه الان بپوشم بعدا نپوشم فکر میکنن خواستم ادا در بیارم

خودش میدونه من حجاب ندارم ولی اولین باره قراره خانواده‌شو از نزدیک ببینم یکم سردرگمم به نظرتون از ...

من بودم نمیپرسیدم، و شال هم نمیذاشتم، وقتی همسرتون می‌دونن باید مادرشون هم متوجه این موضوع بشن دیگه، که فردا روزی اگر حرفی پیش اومد بتونین بگید از اول همین بودم

و اگر من جای شما بودم با خانواده ی خودم مشورت میکردم

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
2706