2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اووووه چرا

چون امتحانش سراسری و باید تقریبا کل کتاب رو بخونی

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
2731

عزیزم اگر نمیخای شاغل بشی حداقل ببین به چی علاقه داری و محض علاقت بروک عاشق رشتت بشی و بخونی،اخه دانشگاه رفتن بدون انگیزه خوندن چه ارزشی داره؟

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
عزیزم اگر نمیخای شاغل بشی حداقل ببین به چی علاقه داری و محض علاقت بروک عاشق رشتت بشی و بخونی،اخه دان ...

برا شغلم ب لیسانس احتیاج دارم نمی‌دونم از چه راهی برم اسونتر باشه

فقط ب مدرک لیسانس احتیاج دارم 

برا شغلم ب لیسانس احتیاج دارم نمی‌دونم از چه راهی برم اسونتر باشه فقط ب مدرک لیسانس احتیاج دارم&nbs ...

اها پس شاید بتونی بخری،شوهرمن علاقه نداشت لازمم نداشت فقط چون سیکل خیلی کمه، یه مدرک دیپلم خرید،شما پرس و جوکن برا مشاغل معتبره

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏