2752
2734
عنوان

هدف بعدیم

96 بازدید | 7 پست

من صفر تا صدای زندگی م اینجا تاپیک زدم .می‌خوام این تصمیم اینجا بمونه 

یادمه چند سال پیش وقتی هفت ماهه باردار بودم و کلی مشکل با شوهرم داشتم تصمیم گرفتم برای استخدامی بخونم .و سه ماه روزی دوازده ساعت درس می‌خوندم و قبول شدم 

حالا دیگه بچم سه سال و نیمه ،شوهرمم دو ساله نیست و مستقلم 

تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم 

بنظرتون شبی ۴ساعت کافیه تا اسفند ؟ 

با یه دکتری آشنا شدم ک تنها تاثیر مثبتی ک تو زندگیم گذاشت همین بود ک این حس درس خواندن تو من زنده کرد ،اون داره برای امتحان تخصص میخونه کار هم می‌کنه ،نمیخوام کم بیارم 😁رابطمون هم فقط رفاقتیه شاید ماهی یکبار با هم چت کنیم ،چون ازینجا رفته کلا.

دلم میخواد بیشتر بخونم ،پسرم خیلی به کتابا گیر ،یه کاری بگید انجام بدم ک خودتون انجام دادید و نتیجه داده

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام گلم تو شهرتون ارشد داره برای رشته ت؟ من آموزش زبان قبول شدم ولی یه شهر با دو ساعت فاصله چون شهر خودم نداره یه ترم بسختی رفتم ولی بخاطر بچم مجبوری ولش کردم و الانم دلم خووونه🥲خییییلی دلم میخواست ادامه بدم ولی نشد.. فقط بگم این مسیرو الکی شروع نکن مگه همه چی برات جور باشه چون ول کردنش خیلی افسردگی میاره

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
2731
سلام گلم تو شهرتون ارشد داره برای رشته ت؟ من آموزش زبان قبول شدم ولی یه شهر با دو ساعت فاصله چون شهر ...

سلام عزیزم ،پسر من دیگه بزرگ شده اون شهری هم ک برم داداشم خونش اونجاست 

مرکز استان میرم انشالله 

...
سلام عزیزم ،پسر من دیگه بزرگ شده اون شهری هم ک برم داداشم خونش اونجاست  مرکز استان میرم انشالل ...

انشالله موفق باشی

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن

عزیزم کمممک

دبیری یا اموزگاری؟

بچه‌تو کجا مب

یزاری؟

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽