2752
2734
عنوان

دو دلم نسبت بهش

36 بازدید | 4 پست

چندماهه عقدیم، اصرار کرد برای جهیزیه چای‌ساز رو الان بگیریم،گفتم الان ندارم که بگیرم.گفت من حساب می کنم، یه ماه بعد اینقدر لفظی گفت پولشو می‌خوام تازه پانصد تومان هم اضافه خواست و ازم گرفت.خودش رفته دو تا فرش شش متری گرفته.  بهش میگم من احساسیم.

بهم عزیزم و دوستت دارم نمیگه. کلا بی عاطفه هست. قراره مبل بگیره، بمن عکس مبل ده میلیونی فرستاده میگه چقدر خوشگله!

الانم میگه من از جهیزیه همین دوتا فرش و مبل و تخت رو میخرم.میگه نصف هزینه عروسی با خانواده شماست. نمی‌دونم چکار کنم

منطقه شما پول عروسی نصف نصفه؟؟؟؟؟

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه عزیزم

به نظرم برید مشاور و باهاش مشورت کنید حتما 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱