2733
2771

بخاطر ای وی اف از ۵ ماه قبل قرص و آمپول استفاده کردم هورمونی بود بعدش افتادم به درد قلب و بیماری گوارشی 

الآنم یک هفته ای هست بشدت پیشانی من پر از جوش های بزرگ قرمز ملتهب و عفونی هست به نظر شما از چی می‌تونه باشه یعنی کبد در گیره ؟ یکی پیشانی پره یکی هم ناحیه ی بغل صورتم بغل و زیر گونه 

صبح ها یه قاشق خاکشیر بریز توی یه لیوان آب جوش وقتی ولرم شد بخور ، دراز بکش و تنفس عمیق شکمی داشته باش

کلا کارایی که برای سم زدایی از بدن لازمه انجام بده 

یه متخصص زنان میگفت بعد از استفاده از داروهای آی وی اف باید بدنت رو سم زدایی کنی 

خدایا همه را خوشبخت کن ،،، برای حاجت رواییم صلوات میفرستی ؟ ممنونم  💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوش برا کبد

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
صبح ها یه قاشق خاکشیر بریز توی یه لیوان آب جوش وقتی ولرم شد بخور ، دراز بکش و تنفس عمیق شکمی داشته ب ...

واقعا ؟ پس چرا دکتر ما هیچی نگفت ؟ چرا واقعا از بعد. اون داروها گرفتار شدم 

واقعا ؟ پس چرا دکتر ما هیچی نگفت ؟ چرا واقعا از بعد. اون داروها گرفتار شدم 

بعضی از دکترا به این چیزا اهمیتی نمیدن

خدایا همه را خوشبخت کن ،،، برای حاجت رواییم صلوات میفرستی ؟ ممنونم  💙💙💙
یعنی کبد من مشکل داره البته سونو رفتم گفت کبد چرب گرید ۱ داری ولی اینطوری جوش زدن در کل زندگی من بی ...

کبد چرب جوش میاره جوش لک خارش پوست به خاطر کبد

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش