2733
2734

خانما من کاشت ناخن یاد گرفتم ۵ سال پیش دیگ پسرمون باردار شدم گذاشتم کنار الان باز سه ماهه شروع کردم تاره کارم هستم این وسط زد حسایت پیدا کردم از دیشب نخوابیدم همه جای بدنم میخاره با دستکش کار میکنم ی کوچولو گرده بشینه رو پوستم سریع اگزما میزنم از ورم همه فامیل میدونن من دوبار سمت این کار رفتم بار اول ادامه ندادم بار دومم اینج ری مخصوصا خانواده همسرم میترسم میخرم کنن قانعم کنید توروخدا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اوایل کار اگزما عادیه  ترمیم کننده بزنید حتما از دستکش استفاده کنین

من از همون ۵ سال پیش پوستم اگزما میرد مخصوصا به پودر الان رفتم لاین ژل باز حساسیت نشون داد پوستم ...بنظرت عادت میکنه پوستم یا چی?,خودمم دلم نمیاد بذارمش کنار

2731
وا مگه مهمه.... سلامتی خودت در اولویته

متاسمانی همش فکر قضاوت مردمم میترسم راجبش بگم سراغ هرکار میره نصفه میذاره الان واقعا اذیتم تا صبح خارش شدید داشتم با چاقو میخاروندم دستامو

متاسمانی همش فکر قضاوت مردمم میترسم راجبش بگم سراغ هرکار میره نصفه میذاره الان واقعا اذیتم تا صبح خا ...

اوه اگه اینقد شدیده برو دکتر

حرف بقیه م برات مهم نباشه

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش