2733
2734
عنوان

کراش زده؟

156 بازدید | 12 پست

یکی بود خیلی وقت بود فالوش میکردم یه پیج پابلیک داره با چند هزار تا فالوور

اولا یه کراش ریزی روش داشتم ولی خب حوصله تلاش کردن نداشتم چون اینایی که پیج پابلیک دارن هزار نفر بهشون پیام میدن و خب خوشم نمیاد از این که بخوام مدام در رقابت باشم (شرایط شغلیش هم دامن میزنه به این قضیه) و فقط حرفامون در حد ریپلی استوری خیلی خیلی رسمی بود

چند شب پیش به استوری گذاشته بود و استوریش رو ریپلی کردم وای این یهو خیلی صمیمی جواب داد و گفت بهم حس خوبی میدی و فلان و اینا

منم اولش نگرفتم منظورشو و خیلی رسمی تشکر کردم فکر کردم منظورم پیاممه که بهش حس خوبی داده

بعد دوباره گفت منظورم خودت بودی خیلی خوشگل و شیطونی 

منم گفتم نه اتفاقا خیلی آرومم مگه این که تو جمعی باشم که یخم آب شده باشه

این گفت پس منم باید یختو آب کنم

دیگه من جوابشو تا فرداش ندادم چون نمیدونستم چی بگم

فردشان خیلی سرد جواب دادم 

اونم دیگه چیزی نگفت

بدم نمیاد باهاش آشنا بشم

حالا اگه دوباره استوری گذاشت چطوری سر بحثو باز کنم؟ کلا پیشنهاد و انتقادی دارید میپذیرم😁

بنظرم یکم به اضافه هجده داشته حرف میزده😐

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه حتی اگه شخصیتشم اینطوری باشه به خاطر شغلش همچین ریسکی نمیکنه

پ مونده پسرا رو بشناسی عزیزم🤣

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
متوجه نشدم

وقتی پسری این همه دختر........دورش هست خودت باید بفهمی که نظرش نسبت به تو چطوریه!اینکه واسه چی تورو میخواد!خلاصه بنظر من بیخیال شو!

البته ترش نکنی من نظرم گفتم.

باز ممنون که به نظرات پیشنهادات و انتقادات توجه میکنید😅

وقتی پسری این همه دختر........دورش هست خودت باید بفهمی که نظرش نسبت به تو چطوریه!اینکه واسه چی تورو ...

بله ولی خب متاسفانه چیزی که من متوجه شدم اینه که اکثر پسرایی که دور منن دختر زیاد دورشونه😂

ولی چیزی هم که تو نینی سایت بهم ثابت شده اینه که کسی که بخواد خیانت کنه میکنه کسی هم که نخواد بکنه نمیکنه

خیلی ربطی به شرایط بیرونی نداره

بله ولی خب متاسفانه چیزی که من متوجه شدم اینه که اکثر پسرایی که دور منن دختر زیاد دورشونه😂 ولی چیز ...

بر عکس داره!

وقتی مدل های متنوع دوربرت باشه کم کم از چیزی که داری خسته میشی یا شایدم سیر بشی بعد خودبه‌خود کشیده میشی سمت اونا و.......

اون موقع ست که تنوع طلبی حاکم میشه و قید تعهد میزنی