2733
2734
عنوان

خانما لطفا نترکونین😓بیایننن

207 بازدید | 28 پست

من ۲۲سالمه و خیلی احساس نیاز میکنم درمورد مسائل ج....سی و واقعا با خودم مقابله میکتم و خیلی دیر به دیر اونم از ناچار، خود ا..یی میکنم و بعدش حالم بد میشه از حس بدی که میگیرم

واقعا مشکله برام شماها چیکار میکنین؟ خانمای مجرد 

یا اینکه بگین من چیکار کنم😓

واقعا الانم حالم خوب نیس و نیاز دارم اما از حس بد اومدم تاپیک زدم💔💔

ازدواج یا ایمان تقوا عمل صالح تمام 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راهش اینکه خودت مشغول کنی. از شرایطی که باعث میشه این حس سراغت بیاد فاصله بگیری هیچ وقت تنها نباشی& ...

اتفاقا خیلی مشغولم اما یه وقتا مخصوصا قبل پریودم خیلی نیازم میزنه بالا و اتفاقا از فکر و خیال و فیلمم دوری میکنم

ذاتا گرمم😕😕😕

قبل پریودم شدید میشم اینجوری و واقعا درموندم

بدن اینطوریه دیگه 

اما سعی کنین اصلا فیلم عاشقانه یا صحنه دار نبینین و اصلا متن های اینطوری نخونین یا حتی ویدیوهای اینستا هم اینطوری هستن رد کنین 

و اینکه تا زمان ازدواج خودتونو مشغول کار کنین خیلی سرتونو شلوغ کنین کلا بیکاری سمه

از این مسائل دور باش یعنی اگر فیلم و سریالی میبینی تحریک میشه ذهنت نرو سمتش 

یا خودتو مشغول کن با دوستات حرف بزن برو بیرون تنها نباش 

نماز هم بخون دلیل دارم میگم نیاید بگید براچی بخاطر اینکه زمانی که نماز میخونید اگر این کارو انجام بدید باید غسل کنید بعد کی حوصله داره تو روز سه بار بره دوش بگیره یا هرروز دوش بگیره (بعضی روزا ادم‌حوصله ندارع که دوش بگیره)برا همین دیگه نمیری سمتش

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2706