2733
2734
عنوان

چیکار کنم پریودم قطع بشه ؟

133 بازدید | 18 پست

سلام من قرص اورژانسی خوردم و همون روز پریود شدم و خیلی شدید بود با لخته خون های تقریبا بزرگ ک تا حالا واسم اتفاق نیفتاده بود و الان ۱۱روزه پریودم قطع نمیشه چیکار کنم ؟ قبل از اینکه پریود هم بشم رابطه داشتم و جلوگیری نکرده بودم تروخدا کمکم کنید 

دکتر🙂

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

والا من یه بار عدس پختم در عرض نصف روز دو سه تا پیاله خوردم خوب شد

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا  یعنی انقد جدیه😐💔

۱۱روز عادیه؟؟؟؟

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
۱۱روز عادیه؟؟؟؟

نمی‌دونم آخه پارسال کیست تخمدان داشتم یک ماه پریود بودم بعد رفتم دکتر قرص اینا داد بعدش ک رفتم سونو گفتن دیگ نیست خوب شدی میگم شاید از قرص اورژانسی بوده

نمی‌دونم آخه پارسال کیست تخمدان داشتم یک ماه پریود بودم بعد رفتم دکتر قرص اینا داد بعدش ک رفتم سونو ...

امکان هر چیزی هست حالا بدم نیس برای چکاب بری

عزیزم روزی ۳بار اینی ک میگمو بخور

تو ی لیوان آب هویج ی قاشق عسل و دوقاشق نشاسته بریز هم بزن بخور 

امکان این ک قطع شه زیاده

من لکه بینی داشتم اینو خوردم قطع شد حالا خونریزی رو نمیدونم 

اگرم قطع نشد ک برو دکتر امپول میزنه قطع میشه

خبر از آمدنت من که ندارم تو ولی جان من تا نفسی مانده خودت را برسان🥺میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستید🥺❤️
 منبعد تاپیک دروغ نزن خجالتم خوب چیزیه دیدی ک تاپبکت ترکید.....

چی داری میگی واقعا چقد بعضی ها بیشعورن من ی دختر کم سنم اومدم از اونایی ک تجربه دارن سوال کنم یعنی چی این حرفا واقعا 

چی داری میگی واقعا چقد بعضی ها بیشعورن من ی دختر کم سنم اومدم از اونایی ک تجربه دارن سوال کنم یعنی چ ...

اگر دختر کم سنی این تاپیکت با اون ک ترکید کلی مغایرت داره خودتم میدونی ... 

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2706