2733
2734
عنوان

موقعیت😂+عکس

444 بازدید | 36 پست

ساعت ۶ صبح باید بلند شم برم دانشگاه بعد ساعت ۳ شب در حالی که واقعا خسته عم دارم لاک میزنم😂😂

چون فقط تایمای پریود لاک میزنم و میخوام توی اون زمان خودمو با لاک خفه کنم😂😂😄

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو منی یا من توئم؟؟؟

منم دقیقا همه خوابیدن یه لاک نقره ای برداشتم انگشتمو ترکوندم 😂دقیقا پریودم هستم

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731

فردا تعطیله البته فقط تبریز

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

ینی فقد منم ک نمیزن؟!🗿

بزرگ‌ترین اشتباهم این بود به جای سلام به خیلیاتون‌ نگفتم سیک >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
ینی فقد منم ک نمیزن؟!🗿

م

بزرگ‌ترین اشتباهم این بود به جای سلام به خیلیاتون‌ نگفتم سیک >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
ینی فقد منم ک نمیزن؟!🗿

منم نمیزنم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

وای چه تفاهمی من هر یه ربع لاکمو عوض می کنم جوری میشه که تو این دوران دوسه بسته لاک پاکن می خرم بابامم که هی میگه ای این چیه می زنی از بوی لاک خوشس نمیاد منم میرم پیشش لاک می زنم حرصشو در میارم🤣

2706