2733
2734

خانوما درد آپاندیس چطوریه؟ من خوب بودم یهووویی از ساعت یک و نیم شب ی دردی پیچید تو دلم اسهال استفراغ شدم و همچنان درررد دارم

اتقدر درد داشتم که کور شدم فک میکردم الانه بمیرم 

نفس نمیتونستم بکشم

دردش مثل وقتاییه ک روده و معده نفخ میکنه و خالیش نکنی 

ولی اینطور نبوده برام ک نفخ داشته باشم و خالی نکنم

این درد چیه پس 🥲

همسر عزیزم تو ارزشمند ترین دارایی منی❤️😘                   ( الکی مثلا منم متاهلم )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک‌بار از شدت نفخ بیمارستانی شدم انگار داشتن زایمان میکردم فقط می‌آوردم بالا تو خوابگاه هم بودم

من معدم درد گرفته

همون باعث نفخ و اسهال استفراغ هم شده 

همسر عزیزم تو ارزشمند ترین دارایی منی❤️😘                   ( الکی مثلا منم متاهلم )
2731
یک‌بار از شدت نفخ بیمارستانی شدم انگار داشتن زایمان میکردم فقط می‌آوردم بالا تو خوابگاه هم بودم

دقیقا منم حس کردم دارم زایمان میکنم 

هذیون میگم دیگ

رفتارای عجیب غریب

دقیقا منم حس کردم دارم زایمان میکنم  هذیون میگم دیگ رفتارای عجیب غریب

برا من خیلی شدید بودم من سندروم روده تحریک پذیر دارم یهویی نفخ کردم نصف شب رفت دسشویی دردم شروع شد فقط می‌آوردم بالا رفتم بیمارستان یکم بهم دارو زدن تا خوب شدم 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 
برا من خیلی شدید بودم من سندروم روده تحریک پذیر دارم یهویی نفخ کردم نصف شب رفت دسشویی دردم شروع شد ف ...

عهه منم دقیقا مشکلم همینه Ibs دارم  خوابگا خیلی اذیت بودم تو مدرسه هم همینطور 

ینی بنظرت مردنی نیستم؟ دکتر نرم خوب میشم تا صب؟ 🥲اخه خوابم میاد ولی دیشب خواب مردنمو دیدم میترسم😂

عهه منم دقیقا مشکلم همینه Ibs دارم  خوابگا خیلی اذیت بودم تو مدرسه هم همینطور  ینی بنظرت ...

خیلی درد داری؟! من خیلی درد داشتم فقط داد میزدم 

دایمتیکون اگ داری دوتا بخور 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 
خیلی درد داری؟! من خیلی درد داشتم فقط داد میزدم  دایمتیکون اگ داری دوتا بخور

ندارم  قرص نعنایی خوردم جاش 

اره از درد صدام درنمیومد

کاش نزدیک بودیم بهت میدادم  ناگفته نمونه ک نمیدونم کجایی هستی

عزیزم مرسی از لطفت همینکه راهنماییم کردی دلگرم شدم حالم خیلی بهتر شد  یکم ماساژ دادم قرص نعنا زیاد خوردم الان خیلی بهترم  واقعا مرسی❤️

2706