2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهره فوت میکنه یامادربزرگ داماد؟

مامانبزرگ داماد

یعنی مامان مامانش

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
دقیقاهمینطوره،من هم خودم به شخصه خیلی دارم میبینم دیگع مواظب گفتاروکلام ورفتارخودمم شدیدا

آره خب مثل اینکه کارمای شما آنلاینه.

ولی بعضیا هرکاری میکنن آخرشم میگن ما جذب کردیم خدا میگه هرچی رو بخوای بهت میدم مثلا میگه پولدار بشم اراده کنم میتونم راحت سمت زنی ک بخوام برم و موفقم میشه بدون اینکه تاوانی بده دل بچهاشو میشکونه بابت همین خودخواهیاش ولی اصلا کارما نمیده این وسط فقط اطرافیانش اذیت میشن وکارما ب سمت این بشر نمیاد هرگز من ندیدم اصلا برای چنین آدم خودخواهی 

آره خب مثل اینکه کارمای شما آنلاینه. ولی بعضیا هرکاری میکنن آخرشم میگن ما جذب کردیم خدا میگه هرچی ر ...

خوب میدونی چراچون اینا شیاطین حرومزاده هستن،کارمادرموردآدماست که حلال زاده هستن،قرارنیست شیاطین کارماپس بدن چون اوناکارشون همون حرومزادگی وزنا واین چیزاست ولی آدماحسابشون جداست باید مواظب باشن چون کارماپس میدن

شایدهضمش واست سخت باشه چیزی روکه نوشتم وندونی چی میگم 

دقیقا چون چشم سوم نداریم ک ببینیم این بشر چ اعمالی داره ب چه شکلی دیده میشه. ازیکی شنیده بودم یه آقایی چشم برزخی داشت آدما رو بر حسب اعمالشون براساس شکل حیون میدید.خب بازم پرودگار بهتر میدونه و قضاوت میکنه .میسپرم دست خدا جوابشو سفت و سخت بده یا سر به راهش کنه بخاطر فرزندانم