2733
2734
عنوان

بعد یکسال زنگ زد و پیام داد

215 بازدید | 19 پست

ی پسره یسال پیش چت میکردیم هیچ رابطه ی خاصی نداشتیم ب گفته خودش اون منو دوست داشت ولی من از اولش قبول نکردم فقد اون پیام میداد من جوابشو میدادم اخرشم گفتم دیگ حق نداره ب من پیام بده ولی اون گفت همیشه منو دوست داره و منتظرم میمونه با اینکه مجازی بود و منو تا الان ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت نمیخاد اذیتم کنه پیام نمیده دیگ ولی تا همیشه یادش و فلان ولی الان بعد هشت نه ماه پیام داده بود تو لیست بلاکی هام دیدم اسممو صدا زده بود فقد دیشبم یهو دیدم تماسش رو گوشیمه

2731

اصلا درک نمیکنم مگه میشه اینطوری عاشق ینفر شد ؟؟؟ گفت تا همبشه منتظرم میمونه و مطمنه ک بهم میرسه موقعی هم ک گفتم دیگ پیام نده و ..... گفت اصلا ناراحت نبست چون مطمنه کسی ک عشقش واقعی باشه یروز بدستش میاره

دلم سوخت براش🥺💔

جَوانهِ‌میزنَم‌از‌رویَ‌زَخم‌هایم:)🌱️  دنبال یک دلیل برای پرواز بگرد حتی اگه هزار دلیل برای سقوط باشه✊⚡ ⦇بُگذار‌اُمیدواری‌دَر‌سیاه‌تَرین‌روزها،  هُنرِ‌تو‌باشَد...💗🌸🌚⦈️  خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨  
منم خیلی ذهنمو درگیر کرده عذاب وجدان دارم اخه خیلی خیلی پسر خوبی بود 

منم یکی از همینا دارم از ۱۵ سالگیم دوسم داشت یعنی پنج سال

من تو عقد جدا دارم میشم به دوستم ک اقوامشونه گفته

من وقتی شوهرم داشت دوسش داشتم الانم منتظرم طلاق بگیره 🥺ولی من میترسم دیگه 

خودش حرفی نزده

جَوانهِ‌میزنَم‌از‌رویَ‌زَخم‌هایم:)🌱️  دنبال یک دلیل برای پرواز بگرد حتی اگه هزار دلیل برای سقوط باشه✊⚡ ⦇بُگذار‌اُمیدواری‌دَر‌سیاه‌تَرین‌روزها،  هُنرِ‌تو‌باشَد...💗🌸🌚⦈️  خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨  
تو حسی داری بهش الان ؟؟ قبلا چی؟؟؟

کوچیک بود اونم میگفتم بچه بازیه

ولی نمیدونم الان

راستش باورم نمیشه اینقدر دوسم داره خیلیی بهش بدکردم همش میگفتم نمیخوامد گریه میکرد التماس میکرد خیلیی شرمندم😔💔

2706