2733
2734
عنوان

خدایا منو ببر پیش خودت

104 بازدید | 18 پست

بنده هات خیلی اذیتم میکنن دیگ توان ندارم هیچکسو ندارم ت این دنیای پر از گرگت خدا خدایا بس گریه کردم دارم کور میشم هیچکس منو نمیفهمه از ته دلم مرگ میخوام

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

التماستون میکنم‌

به پاتون میوفتم دعا کنید امشب شب آخرم باشه من بمیرم تموم بشه خسته ام 

از خودکشی میترسم جرات ندارم وگرنه سیانور دارم دعا کنید برام که بمیرم به امام حسین مرگ برام نعمته

♻️کارما♻️
التماستون میکنم‌ به پاتون میوفتم دعا کنید امشب شب آخرم باشه من بمیرم تموم بشه خسته ام  از خود ...

عزیز دلم هیچوقت ب خودکشی فکر نکن این دنیا ک پر از ظلمه حداقل اون دنیای خودتو خراب نکن اگ نیاز داری با من حرف بزن❤

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
حال تو رو دیشب داشتم چاره ای نیس باید قوی باشی

اخه چقد

عزیز دلم هیچوقت ب خودکشی فکر نکن این دنیا ک پر از ظلمه حداقل اون دنیای خودتو خراب نکن اگ نیاز داری ب ...

التماس میکنم دعا کن بمیرم فردا صبح رو نبینم 

تورووووخدا دعا کن بمیرم 

♻️کارما♻️
التماس میکنم دعا کن بمیرم فردا صبح رو نبینم  تورووووخدا دعا کن بمیرم

دعا میکنم هر مشکلی داری حل شه قشنگم خدا دلتو اروم کنه😘🥺

منم ببر دیگه خداام منو نمیخواد امشبو یادم نمیره مردم واقعا مردم

ایشالا مشکلت حل شه عزیزم

دعا میکنم هر مشکلی داری حل شه قشنگم خدا دلتو اروم کنه😘🥺

دارم خفه میشم 

کاش جرات کنم برم سیانور رو بردارم 

یه باره تموم بشه

من خیلی دلم شکسته 

خیلی گناه دارم به خدا 

حقم نیست 

😭😭😭💔💔💔

♻️کارما♻️
دارم خفه میشم  کاش جرات کنم برم سیانور رو بردارم  یه باره تموم بشه من خیلی دلم شکسته&nb ...

هیچوقت اینکارو نکن توروخدا اون دنیای خودتم خراب میکنی🥺🥺🥺میفهممت عزیزم منم حالم داغونه بخدا😭

هیچوقت اینکارو نکن توروخدا اون دنیای خودتم خراب میکنی🥺🥺🥺میفهممت عزیزم منم حالم داغونه بخدا😭

من هیچ خیری از زندگیم ندیدم هیچوقت خوشبخت نبودم 

الانم اینایی که داره سرم‌میاد حقم نیست 

گناه دارم به خدا گناه دارم 

دلم خیلی برای خودم میسوزه 

تورو خدا تورو قرآن قسمت میدم به فاطمه زهرا امشب برام مرگ بخواه 

یا خانم فاطمه زهرا قسمت میدم به سر بریده آقا امام حسین منو نفس منو بگیر 

التماس میکنم خداااااا

♻️کارما♻️
2706