2733
2734

؟کلا کارما هایی که دیدین بگین لطفا

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ماجرا مال خیلی سال پیشه الان خانمه هفتاد سالشه

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

دوستم ازدواج دوم با یه پسر ازدواج. کرد، چقدر جاریش و مادر شوهرش، سرکوفت مطلقه بودنو و هزار تا انگ که تو شوهر داشتی با پسر ما بودی بهش چسبوندن، حالا همون جاری با شوهر و بچه، شوهرش تو خونه با مرد غریبه مچش رو. گرفت و الان جدا شده،،، هی خدا تو درست جای حق نشستی

آره  یکی از اقواممون ازدواج کردن شوهرش بد بود طلاق گرفت بعد ها اون خانم ازدواج کرد اون مرده هم ...

شوهر مندخیلیرقابلیت خوشبخت شدن داره بهم خ بد کرده اما بهم میگه دلم دخترا بیرون میخواد دوس دارمدبا اونا باشم تا تو چیکار کنم دس من نیس دلم اونجا خوشتره

خود من جدا شدم خیلی اذیتم کردن همه جوره خودش بعد یه سال ازدواج کرد بعد چند سال مادر شوهرم اومد به پا ...

نفرین کردی که این دنیادجواب بده من اصلا ۱ درصدم به اطرافیانم کینه ای نیستم فک کن با من کاری کرده یه سره دست  به اسمونم اگه این دنیا جوتب نده باز منم که درد میکشم من خیلی حالم بده 😭😭😭

تازه خود من پنج سال با یکی بودم طرف یه شبه گفت من میخام ازدواج کنم خانوادشم چون من مطلقه بودم گفتن خرابی نمیزارم عروسمون شی به هر حال به پسره ارث رسید و ازدواج کرد خدا میدونه من چی کشیدم بماند یه هفته بعد از عروسیشون دختره ناراحتی قلبی میگیره میره آی سی یو بعدشم عمل قلب باز انقدم از خاواده پسره تیغ میزنا که از اون ارث و میراثشون هیچی نمونده خانواده پسره هم به چیز خوردن افتادن 

نفرین کردی که این دنیادجواب بده من اصلا ۱ درصدم به اطرافیانم کینه ای نیستم فک کن با من کاری کرده یه ...

دورت بگردم من نفرین نمیکنم هیچوقت فقط به خدا واگذار کردم توام همینکار و کن خدا حق مظلوم و میگیره دیر و زود داره هم این دنیا هم اون دنیا