2733
2734

اول بگم فردا کلا زندگی من فرق میکنه چون تصمیم گرفتم دیگه جدی باشم ۷سال از جوونیم رفته روزای خووووبم رفتتتت اخ 

و واقعا امشب دوسدارم واسه اخرین بار باتوم بحرفم

سایتو برای همیشه ترک میکنم خانما خیلیاتون دیگه منو میشناسید گفتم اخرین بار تاپیک بزنم و برم چون نظراتتون برام قوت قلبه💔💔💔

توروخدا زخم زبون نزنید کسایی ک با مشابه این مرد ازدواج کردن بگن درست شد هرزگیش؟

(مهمترین مسئله اینه ک نمیدونه طلاق نگرفتم و چندروز پیش با اکانت فیک اومده بود دایرکتم فضولی و در مورد رابطه سوال پرسیدن و اینم بگم با اکانتای خودش کلا منو بلاک کرده)

من یه دخترم که با هزاران مشکل و کمبود خانوادگی بزرگ شدم با زجر و فقر و یه پدر معتاد خودم خرج خودمو دادم رفتم دانشگاه اونجا عاشق یه پسره شدم چون فک میکردم خیلی جنتلمنه و آقاست اما کاملا برعکسش بود یه پسر هرزه بود ک تمام زندگیش خلاصه شده بود توی دوست دختر و دختربازی و رابطه جنسی و من اینو خیلی دیر فهمیدم

اینم بگم اصلا باهاش رابطه نداشتم فقطم یبار از نزدیک باهاش ب عنوان رل حرف زدم فقط یکبار!!! 

۴سال دنبالش دویدم عاشقانه براش فداکاری کردم دیدم ۸ساله با یکی دیگست ک فابریکشه و میخواد بگیرتش منم رفتم ازدواج کردم روز ۴م عقدم اومد دایرکتم گفت من کات کردم و عاشقتم و میخوام بی محلیامو و اذیتامو برات جبران کنم منم خرررر شدم عاااشقش بودم ازدواجم بخاطر فرار از یه خانواده وحشتناک و بی پولیم بود ترجیح دادم ازدواج کنم وگرنه میتونستم مث خیلیا پسرا خرجمو بدن و....ولی نکرررردم

اومد گفت جداشو خواستم جداشدم توی عقدم دیدم رفته با یکی دیگه با اینک گفت دوسم داره اما پشتم نموند و خیانت کرد بهم و رفت و انگار منو نمیشناخت.شما میتونین فک کنین سر من چی اومده؟؟؟؟😭😭😭منم جدانشدم عروسی کردم و از اینور هرروز اونو با دوس دختراش چک میکنم

هرررروز چکش میکنم با اینکه این آدم بدترینهارو در حقم کرد دریغ از یک محبت حتی!!!!!من براش جون میدادم ندید و رفت

الانم روزی یبار رل میزنه و داره عشق میکنه من اینجا میسوزم وسط ی زندگی ......

همین متن رو چند شب پیش خوندم‌چطور میگی دفعه آخره هربار

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میدونم زندگیت سخته اما سعی کن محبت خودتو و هنسرت زیاد کنی به لاشی بازیاش فک کن مطمعن بلش ارزش نداره زندگی تو خراب کنی اون به لاشیه 

زندگی خودت و شوهرت حیفه

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
2731

تو فیکی یا فکتی ببین منم مورد مشابه  این مدلی داشتم ولی ها ککمم نگزید وقتی رفت  الانم بگم واقعا دوست دارم یه خواستگار خوب داشته باشم همتراز خودم این پسره عن دست از سرم واداره علاالدین بدبخت خنگ

2706