2733
2734
عنوان

رفتار بد من

69 بازدید | 8 پست

نمیدونم چه مرگمه نمیتونم بیرون برم فکر میکنم مردم همه متوجه رفتارای منن یه چیز عجیب ازم سر نده مثلا رستوران کافه کتابخانه باشگاه و.... نمیتونم برم از خودم خجالت میکشم که دیگران منو ببینن حتی نمیتونم عکس بگیرم از خودم حس بدی دارم تو آینه اصلا خودمو نگاه نمی‌کنم و با کسی صحبت میکنم اصلا نگاهش نمیکنم چون حس بدی میگیرم خیلی در عذابم خانوادم میگن مثل احمق هایی ولی دست خودم نیست نمیتونم جاهای عمومی برم یا مثلا یه خونه فامیل میخام برم هم تنها نمیرم و ساعتها قبلش تصور می‌کنم اون مکان رو🥲

اعتماد بنفست پایینه منم مثل توعم ولی نه انقدر مثلا می رم تو جمع استرس دارم به کار اشتباه ازم سر بزنه ...

اره خیلب پایینه متاسفانه🤦‍♀️بلد نیستم رفتار اجتماعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روانپزشک رفتم بدترم کرد خودش روانی بود منم روانی کرد

ببین فقط این برات مهم باشه مهم نیس دیگران دربارم چه غکری می کنن 

مثل خواهره من خیلی گشاده 😂تو جمع می ریم لنگاشو می ندازه تو هم میگه من برام مهم نی دیگران چی می گن

ببین من نمی گم در حد خواهره من باش حرف مردم برات مهم نباشه ولی جوری نباشه که آبرو ریزی شه

ببین فقط این برات مهم باشه مهم نیس دیگران دربارم چه غکری می کنن  مثل خواهره من خیلی گشاده 😂تو ...

خیلی خوبه دمش گرم واقعا کاش منم انقدر خوب میتونستم ارتباط بگیرم وضعم این نمیشد

خیلی خوبه دمش گرم واقعا کاش منم انقدر خوب میتونستم ارتباط بگیرم وضعم این نمیشد

ببین تو خودت سلیقت چیه چه چیزی رو دوست داری همه رو مطرح کن هر جور دوست داری برو بیرون هرجور دوست داشتی حرف بزن بزار طرف ناراحت بشه یا اصلا بهش بر بخوره تو اینی می خوان بخوانت نمی خوانم نخوانت مهم اینه که واسه دله خودت زندگی کنی من همیشه می گم همینیم که هستم (ولی اخلاقایه بدمو قبول دارمو تصیحشون می کنم)توهم بزار بقیه هرجور می خوان دربارت فکر کنن این خودتی که مهمی عزیزم😉

ببین تو خودت سلیقت چیه چه چیزی رو دوست داری همه رو مطرح کن هر جور دوست داری برو بیرون هرجور دوست داش ...

بله حرفتون رو کامل قبول دارم امیدوارم بتونم این اخلاق گندم ترک کنم مرسی که راهنماییی کردید♥️🙏