2752
2734
عنوان

حقمون راحت خوردن

132 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها من سال ۱۴۰۰ عقد کردم شوهرم گفت بیا پولامونو جمع کنیم یه خونه بگیر منم وام ازدواجموکه ۷۰ تومن بود بهش دادم قسطشم خودش میده. سه تا ربع سکه اونموقع  ۱۲ میلیون میشد سرویس  طلا خودس و یه چند تا تیکه کوچیک که خانوتده هامو داده بودن که ۳۳ گرم بود شد ۴۰ میلیون رو هم ۵۲ میلیون بهش دادم  قول داد به اندازه پولم از خونه بهم سند بزنه که گفت پولت قدر یه دونگم نمشه و نزد ولی قول داد از ماشین که بعد بخرم به نامم کنه که دیروز ماشینم گرفت به نامم نکرد حالا من نه طلا ندارم نه سهمی از خونه و ماشین حس میکنم خیلی سرم کلاه رفته چه کنم

مسیح مخفف مسیحاست و اسم دختره   در حال کاهش وزن و افزایش اعتماد به نفس وزن فعلی ۸۶.۷۰۰  هدف اول ۸۳.۵ هدف دوم ۸۰ هدف سوم ۷۸ هدف اخر ۷۵ .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حتی شوهرم چکش برگشت بخوره طلامو نمیدم چون میدونم نه دیگه برمیگرده نه قدر میدونه البته همه مردا ا ...

منم الان دیگه عاقل شدم سر ماشینه اصلا به رو خودم نیوردم هی میگفت ۱۰۰ تومن از داییت دستی بگیر وامم جور شد بهش میدم منم نه ها گفتم نه نه . گفت برو سر کار گفتم به من چه

مسیح مخفف مسیحاست و اسم دختره   در حال کاهش وزن و افزایش اعتماد به نفس وزن فعلی ۸۶.۷۰۰  هدف اول ۸۳.۵ هدف دوم ۸۰ هدف سوم ۷۸ هدف اخر ۷۵ .
2731