2752
2734
عنوان

بعد سه سال برگشته

424 بازدید | 29 پست

و اصلا رفتار قشنگی نداشت 

دیر به دیر سین میزد 

قرار بود مثلا امروز بهم زنگ بزنه زنگ نزد و حتی خبر نداد که می‌خواد زنگ نزنه و نمیتونه. 

روم به دیوار سریع حرف مسائل... زد. 

و وقتی بحث علاقه و عشق میشه میگه تو انتظار داری من یهو تغییر کنم. 

منم گفتم پس چرا واسه زدن حرفای مثبت ۱۸ آماده ای واسه این چیزا نه. 

برگشته میگه به عشق باوری ندارم به دوست داشتن باور دارم فقط. 

منم داره بدم میاد چطور میشه با این آدم رابطه ی امنی داشت ؟ 

شما باشید چیکار می‌کنید 

لطفاً آروم و مودب نظر بدین چون خودم ناراحتم

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرم با شخص دیگه ای هم رابطه داره

خیلی عجیبه بعد سه سال دوری برگشته میگم تو اصن ذوق اینو نداری که بعد سه سال برگشتی میگه تو چرا انتظار داری یهویی تغییر کنم من مدت طولانیه که تنها بودم و نمیتونم یهو تبدیل به کسی بشم که علاقه و عشق میده توی چت کردن و حرف زدن 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 
هیچی خودتو گول نزن و به خودت احترام بزار  بیا بیرون ازاین به اصطلاح رابطه

مرسی عزیزم می‌خوام واقعا بیام بیرون 

قبلا باهاش رابطه جنسی داشتی؟ 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
ببخشید ببخشید وقتی آدمی ک انداختین عاشخالی ( دقت کنید اشغالی ن😂) دوباره برش میدارین؟

ایشون خودش بهم برگشته و باورت میشه سر روز دوم دیر سین زدن و .... هاش شروع شد ؟

۹۹ درصد مواقع اینایی که بر می گردن کوچک ترین تغییری که نکردن هیچ تازه بدتر هم شدن

نظر من اینه که اگر به دلایل ناراحت کننده ای با کسی کات کردید و اون پسر پیغمبر هم شد و بر گشت دیگه بهش بر نگردید چون رابطه ای که با دعوا یا ناراحتی و بد بود طرفین کات شده باشه آثارش تو شروع دوباره هم می مونه

قبلا باهاش رابطه جنسی داشتی؟ 

نه عزیزم در حد چت بوده ولی سریعا بعد این همه مدت دوری باهام چت می‌کنه انگار هیچی نشده و بحثو بردش به این سمت 

رابطه رو اگ الان تموم نکنی چندوقت دیگ با اعصاب داغون و افسردگی تموم میکنی

میکنم مطمئن باشید 

فقط اومدم اینجا از خانوما کمک بگیرم چون حس میکردم من مشکل دارم و واقعا دارم گیر میدم 

2706