2733
2734
عنوان

مادر شوهرم دماغشو عمل کرده😐

244 بازدید | 12 پست

اصلااا با عمل کردنش کاری ندارم، اینکه اگر من بودم کلی تیکه مینداخت زورم میاد، زبونش مث نیش ماره، بگید بهش چی بگم دلم خنک شه، ۵۵ سالشه، جالبه همین شوهر من میخواستم ژل لب بزنم می‌گفت فردا خونوادم چی میگن، حالا میگ مگه ما واسه حرف مردم زندگی میکنیم، همین مادرشوهرم چندین بار با کنایه دماغمو مسخره کرده

بگو مبارکه  منم میخوام برم عمل اسم یه دکتر معروفم ببر 😁

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مادرشوهر بنده خدای من اینقدر ساده است یا واسه شماها زیادی‌چیتان پیتان میکنه؟😂

من دو تا دارم یکیش دافیه واسه خودش اون یکی هم یکم خورده شیشه داره هاااا منتها از ترس پدرشوهرم نمیتونه آنچنان کاری کنه😂

من دو تا دارم یکیش دافیه واسه خودش اون یکی هم یکم خورده شیشه داره هاااا منتها از ترس پدرشوهرم نمیتون ...

۲ تا. هوو هستن . ؟ اووو خدا بهت رحم کنه ملت تو یکیش موندن😂

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
اونی ک دافه چکار میکنه، خیلی آدمو حرص میدن

مادر واقعی همسرم هست جدا شدن...همیشه آرایشش ب راهه عاشق لنز و کلاهه😂لباساش و تیپش از من قشنگتره..باشگاه می‌ره..دماغش انصافی خوبه ولی ژل و بوتاکس میزنه