2752
2734
عنوان

اخرین باری که شوهرم بوسم کرد 😭

834 بازدید | 32 پست

هشت ماهه بارداربودم سرکاربود گفته بود دیروقت میاد

شام بچه رو دادم خونه رو برق انداختم  خوابوندمش کنارش دراز کشیدم چندوقتی بود ب بهانه گریه و سحرخیزی بچه جاشو جداکرده بود و اتاق دیگه ای میخوابید 

گوشی و نگاه کردم دیدم یه کلیپ فرستاده ک ملکه ی زندگیم  من خوشبختی و ارامش واقعی رو وقتی تجربه کردم ک تو وارد زندگیم شدی   گفتم بامنی ؟ گفت اره عروسکم  گفتم ممنون چشام از ذوق اشکی شد 😘😢 گفت دیگه همیشه بهت ابراز میکنم 

گوشیو بستم و خوابیدم   دم دمای صبح اومد خونه شب کار بود 

یراست اومد تواتاقی ک خواب بودم  پیشونیمو بوس کرد پتو کشید روم و رفت لباساشو عوض کرد 

گرفت خوابید 

صبحش یکم سر ب سرم گذاشت و رفت حمام   گوشیش رو اپن بود گفتم یه نگاهی بندازم 

بله خیااااااانت  پیام اومد که دنیا هنوزم قشنگیاشو داره مث ترکیب لبای تو رو لبای من بازش کردم واااااااای ک چیااااا نیددم  قرارای عاشقانه تولد گرفتنا پیست اسکی رفتنا وقتی من از ویار و حال بد تنهایی مدام بستریییی میشدم و حالمم نمیپرسیدددد 

وقتی فهمیدم گاردگرفت ک ارزش اون از توبیشتره و تومثل حمالی توزدگیم بخاطربچه ها میخوامت ناراحتی گمشو برو 

خونه روترک کرد 

من اسباب کشی کردم و اون افتاد کمپ معتاد نبود خانوادش انداختنش دوماه بعد تنهایی رفتم زایمان کردم و برگشتم 

دیگه هیچووووووقت منو نبوسید هیچ وقت هیچ محبتی ندیدم 

مدام خونه رو چندشب یبار ترک میکرد مدام تحقیرم میکرد 

بیرون منونمیبرد بچه هارو میبرد 

میپیچوند 

دائم الخمرشد 

رابطه جنسی صفریود و صفرتر شد 

تکرار کرد با یه هرررررزه ی مریض خیابونی سه طلاقه نوه دار 

بازم تکرار کرد 

منو ب بهانه های مختلف میزاشت این وراون ور ک ریختمو نبینه 

تحمل میکردم صبوووری احترام سکوت ارامش  بخاطر بچه هااااام اون بدترمیشدددد خییییلی بدتر  ۱۰ماهی گذشت من تلاش های مداممممم و شکست های  پشت سرهم 

تا گفت نمیخوامت بچه هارو بردار و برو و من اومدم واسه  طلاق  الان خوشحالم حالم خوبه ارامش دارم خیلی ارووومم ولی ته دلم یه داغه مث عزادارا  داغ دیده ها  

💔💔

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

اون زن ازخودش بزرگتربود بدقیافه قد خیلی کوتاه و خیلی بدفرم خدمه محل کارشون بود جارو و چایی و ... ازیه خانواده خیلی سطح پایین ینی خانواده اصن نداشت  هرشب خونه یکی ازقامیلاش میخوابید و سربار خواهربرادراش بود 

تحصیلاتش سیکل بود و چون خیلی پایین تربود مدام هدیه میداد ب شوهرم مدام لباس و ساعت و کفش و ... واسش میخرید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از هزاران دلایلی که از ازدواج متنفرم میکنه همینه😕

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2731

عزیزم🥺🥺🥺🥺

140۳/۳/۱ ❤️🙈💬 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. بلکه ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙 من تاریخ آن شبی که از عمقِ وجود گریستم را دقیقا به خاطر سپردم؛ نه برای آن شب ، بلکه برای آن صبح ، برای آدم دیگری که روزِ بعد به آن تبدیل شده بودم...!.

آدم میترسه از ازدواج 🤦

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

باید همون موقع ترکش میکردی که بخودش همچین اجازه نده

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

بالاخره ارومی یا داغ دیدی

بالاخره معتاد بود خانوادش بردنش کمپ یانبود

ریختمو نبینه نگو باخودت خوب صحبت کن

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

😥💔💔💔

خوبه ک حالت خوبه.اون باید ناراحت و عزادار باشه بخاطر اشتباهی که کرده و انتخابی غلط و بیهوده وبیشرمانه.نه تو.بعد از این امیدوارم موفق تر باشی تو زندگیت

عزیزم چقدر سختز کشژدی اما به خوذت افتخار کن که یک مادر قوی بودی و تمام راه ها رو رفتب اما اون ارزشش رو نداشت الان تا داغه حق حضانت و حق طلاقتو بگیر حتما هم ازش جداشو شروع کن یه کار خونگی انجام دادن و حتما هم نفقهبچه هاتو بگیر رفته رفته که بی ارزشی و بی شخصیتیش رو ببینی ارومتر میشی برات دعا می کنم روزهای خیلی خوب و پر از ارامش و اسایش همراه شادی و سلامتی کنار بچه هات داشته باشی.گاهی حذف ادم ها بهترین انتخابه

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
2706