2752
2734

سیاسی نباشه لطفا

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوب خیلی عجیبه ولی هرگز نه اینجا نه جای دیگه نمیتونم بگم ولی موضوعت جالبه 

اون کسی که حقایق مهمی رو بدونه مطمئن باش این وسط،افشا نمیکنه 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
آخرش پوچیه

مم ۳۴ سالمه واقعا زندگی نکردم همش راضی کردن بقیه بوده@الام خسته و تنهام

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
خوب خیلی عجیبه ولی هرگز نه اینجا نه جای دیگه نمیتونم بگم ولی موضوعت جالبه  اون کسی که حقایق مه ...

هممون ناشناسیم خیالت راحت 

نه لزوما خیلی هم خیالت راحت نباشه 

چر آخه

عموم جوونیش به یه دختر تجاوز کرده  تاوانشم پس داد

میشه بپرسم چجوری تاوان پس داد؟

جَوانهِ‌میزنَم‌از‌رویَ‌زَخم‌هایم:)🌱️  دنبال یک دلیل برای پرواز بگرد حتی اگه هزار دلیل برای سقوط باشه✊⚡ ⦇بُگذار‌اُمیدواری‌دَر‌سیاه‌تَرین‌روزها،  هُنرِ‌تو‌باشَد...💗🌸🌚⦈️  خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨  
پس از کجا میفهمن رابطه داشته طرف از گشادی؟ ببخشید ب سوال الان کسی مداد (ی چیز نازک ک گشاد نکنه) ا ...

منم تبریزی هستم نه اگه ۲ماه قبلش چیزی نکنی نمی‌فهمن و اینم بگم مثل فالگیرا از خودت میپرسن اگه بگی رابطه ذاشتم میگه که اره دیگه پاره شده اگه بگی نه میگه سالمه و ریلکس باشه 

2706