2752
2734

از حرم گذاشته بود انقد دلم گرفت 

اصلا تا حالا نرفتم ولی خب از بچگی همیشه آرزو داشتم برم من اصلا آدم مذهبی نیستم ولی نمیدونم چرا اینقد نسبت به حرم امام رضا واکنش نشون میدم

الان یاد اونموقع هایی افتادم 12 13 سالم بود میزدم عکس از اینترنت میومد کلی باهاش درد دل میکردم اشک می‌ریختم

یه بارم شاهچراغ بودیم بابام بیمارستان بستری بود رفتیم اونجا دعا کنیم هنوز نیومده بودیم بیرون زنگ زدن گفتن مریضتون مرخصه  

کاش امام رضا اینقد سریع حاجتم رو میداد از هروقت یادم میاد داشتم تو دلم دعا میکرم برم مشهد اما نمیدونم چرا منو نمیشنوه 

میشه دعا کنید برم🥺🤍

الهی ک با دل خوش و حاجت گرفته بری حرمش اشک شوق بریزی 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم شهری؟؟ 

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
2731

منم خیلی دلم میخواست 

بار اول رفتم کلی گریه کردم و حاجتمو ازش خواستم،میگفتن بار اول هرچی بخوای برآورده میشه

ولی نشد...

الان احساسی ندارم نسبت ب این ک باز بخوام برم...

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
شاید این حس منه ولی وقتی اونجایی کلا همه چی یادت میره انگار فقط اون لحظه رو داری انشالله نصیبت بشههه

وای دقیقا منم همینم

همه ی خواسته هام یادم میره

فکر کنم بخاطر اینه که خودشون از این زمین خاکی رها بودن،فقط به آسمون وصل هستن

واسه همین مشکلات دنیا واسمون کوچیک میشه پیش ایشون

اگه بقول خودت مذهبی نیستی ولی دلت پاکه و خدا و ائمه مشتاقن بری سمتشون... من مشهدم ، انشالله یادم باشه سری بعدم رفتم حرم از طرف شما مخصوص به آقا سلام میدم.... شما هم برای من دعا کن

2706