2733
2734
عنوان

بچشون رفته بود پشت مبلمون 💩بوده

489 بازدید | 25 پست

الان یه تاپیک دیدم یاد خاطره خودم افتادم ۸ سال پیش قبل از اینکه بچه دار بشم ، دوست شوهرم و خانمش امدن تهران ، خونه ما یه شب موندن از اول هم از زنه خوشم نیومد حقیقتا معلوم بود از ایناست که بچشو ول می‌کنه به امان خدا هیچی دیگه بچش ۴ سالش بود ، منو شوهرم رفتیم تو اتاقمون خوابیدیم ، اونام تو پذیرایی مست خواب شده بودن صبح پاشدم دیدم پشت مبل انقدر 💩هست 😐😐شوهرم و اونا رو صدا کردم زنه گفت عه وا دخترم تو پی پی کردی ؟ حالا من داشتم حرص میخورم ، صبحونشون رو کوفت کردن رفتن ، منم فرش ها رو دادم قالیشویی ، قشنگ حرصی بودما

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط گفت اوا دخترم تو پی پی کردی؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
فقط گفت اوا دخترم تو پی پی کردی؟

اره بعدش گفت کار بدی کردی مامانی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
خدای من یعنی حتی فرش رو نشست؟🙄

نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بعدش گفت کار بدی کردی مامانی 

مامانا چه لطیف شدین قبلا ما اگه از این کارا میکردیم میگفتن صبر کن بریم خونه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بعضیا مث حیوونن واقعا

نه خودشون عقل و تربیت دارن نه بچشون

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
مگه میشه 🤣🤣 

اره والا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706