2733
2734

مثلا از دندون پزشکی میترسم کلا مضطرب میشم دستم عرق میکنه عادیه ولی وقتی اضطرابم نرمال نیست تو خیابون و مغازه ها هم اضطراب شدید میگیرم و معضله تو مخیه🥲 حس می‌کنی الان خفه میشی از استرس اونم الکی

Go wild for a while.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خود اضطراب

ببین من اینجا نمیتونم ازت بپرسم از کی شروع شد و چی شد که شروع شد و اینا 

ولی قطعا داری یه اتفاقی رو و یه احساسی رو نادیده می‌گیری که اضطرابت اینقدر بالاست 

از من می‌پرسی به یه تراپیست خوب مراجعه کن و برای همیشه شرشو بکن 

میتونی بری پیش روانپزشک دارو هم بگیری 

تصمیمش با خودته 

اما اگر نظر منو بخوای میگم ریشه‌ای حلش کن

من آسنترا  خوردم ... کل بدنم لرزش گرفته بود 

پیش روانشناس رفتم جواب نداد....

الان برای همه چیز استرس و اظطراب  دارم .... مشتری ازم تخفیف میخواد، میخوام برم خرید، میخوام برم آرایشگاه و  برای همه چیز 

رفتم کلاس ار استرس نتونستم چیزی یاد بگیرم 

کمال‌گرایی و وسواس فکریم دارم 🤯

2731
اضطراب دلیل خاصی نداره. اون استرس هست که دلیل داره

نیاز نیست اینقدر ریز بشیم توی این مورد 

اضطراب و ترس تفاوت دارن

ترس چیزیه که دلیل واقعی براش وجود داره اما دلیل اضطراب می‌تونه نامعلوم باشه یا اصلا اونقدر قوی نباشه 

اضطراب اصلا باید وجود داشته باشه اما وقتی از حد بگذره باید مداخله کرد

نیاز نیست اینقدر ریز بشیم توی این مورد  اضطراب و ترس تفاوت دارن ترس چیزیه که دلیل واقعی ...

عزیزم من علمیشو گفتم خب. اضطراب نمیتونه دلیل مشخصی داشته باشه. اگه داشته باشه دیگه اسمش اضطراب نیست. میشه استرس.ترس هم یه مقوله جداست

تقریبا. شاخه های روانشناسی زیر مجموعه رشته تحصیلیمه 

من آخه روانشناسم بخاطر همین پرسیدم رویکرد مورد علاقتون چیه؟ اگر علاقه دارید میتونید صدای دکتر سرگلزایی مبحث اضطراب کاپلان خوانیشو سرچ کنید گوش بدید

واقعا فقط از روی تعریف نمیشه گفت 

من آخه روانشناسم بخاطر همین پرسیدم رویکرد مورد علاقتون چیه؟ اگر علاقه دارید میتونید صدای دکتر سرگلزا ...

یادش بخیر کلاساشونو شرکت میکردم‌. افتخار بلوچستانن ایشون. من رفتم سمت نوروساینس 

یادش بخیر کلاساشونو شرکت میکردم‌. افتخار بلوچستانن ایشون. من رفتم سمت نوروساینس 

چقدر خوب الانم که دیگه ایران نیستن من این تعریفو دقیقا از ایشون نقل قول کردم، منم میخواستم برم نوروساینس ولی به رویکرد روانپویشی علاقه‌مند شدم و دارم ادامه میدم

کلا روی احساس و اضطراب و دفاع می‌چرخه 

چقدر خوب الانم که دیگه ایران نیستن من این تعریفو دقیقا از ایشون نقل قول کردم، منم میخواستم برم نوروس ...

چه جالب.راستش اطلاعاتم در موردش کامل نیست‌. البته دکتر سرگلزایی روانپزشک هستن و اینجا تو حوزه ترک اعتیاد فعالیت داشتن تا جایی که یادمه. دیگه نمیدونم این روزا کجا هستن‌. 

چه جالب.راستش اطلاعاتم در موردش کامل نیست‌. البته دکتر سرگلزایی روانپزشک هستن و اینجا تو حوزه ترک اع ...

منم ویسای سال نود و هفتشونو پیدا کردم 

فرویدخوانی و کاپلان خوانیشون خیلی به درد من خورد 

2706