2752
2734
عنوان

با همسایه بی‌شعور چه میشه کرد

1054 بازدید | 48 پست

سر اینکه دائم جلوی در پارکینگ ماشین میذاره چون اعتراض کردم 

کلی فحش و بد و بیراه گفتن

و میگفتن اینجا برای همه است 

با همسایه بی‌شعور چه میشه کرد 

بهشون گفتم دیگه حق ندارن جلوی در بذارن 

کوتاه نمیومدن 

خلاصه میگفت یه کاری میکنم اینجا نتونی زندگی کنی 

عجب

منم تهدید کردم به پلیس زنگ میزنم  

شما بگید باید چکار کرد 

آخرش مجبور شدن قبول کنن و گفتم دیگه اینجا نذارید

ولی همسرم میگه تو عالم همسایگی بهتره یکم با هم کنار بیاییم و آشتی کنیم البته نه آشتی که خیلی رفیق باشیم در این حد که سلام علیک داشته باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماهم همسایه مون موتورش رو جلو در انباری ما میذاره کی برم پنچرش کنم خدا میدونه ،ده بار براش نامه نوشتیم گذاشتیم رو موتورش ها

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

نظر همسرتون بهتره سعی کنید بدون تنش و درگیری مشکلتون حل بشه 

میان استخوانهای خرد شده ایم                                                    اما امید تقلا میکند برای روییدن...🤍🌱🕊️
همسایه من صدای رابطه باشوهرش شبها میاد انقدر جیغ میزنه اه ناله میکنه حال ادم بدمشیه.. یه بار بهش گف ...

چه زشت وقتی جلوی بچش رعایت نمیکنه معلوم شما براش مهم نیستید

بنظر من با همسایه باید ساخت هر روز آدم چشم تو چشمه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

یکم بگذره خوب میشه 

فعلا ک شما مقاومت کردی اونم ول کرد 

چون پلیس زنگ بزنی بهشون زنگ میزنن یا ک میان ماشین میبرن پارکینگ ضایع میشن .. آفرین وایسادی پای حق خودتون.

حالا پیش اوووومددددد در حد سلام 

ممن اصلا انقد درگیر نمیشدم بعد دو سه بار ک نفهمید پلاکشو میدادم پلیس خودشون زنگ مبزدن بهش ک ماشین ای ...

عه چه جالب اینو نمیدونستم ولی یکم خشن نیست تو عالم همسایگی

البته منم از بس چیزی نگفتم یهو دعوامون شد

2706