2733
2734
عنوان

جای بخیه پلکم ورم داره و درد توروخدا بیاین.+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 44 پست
چند وقته عمل کردی؟

بیشتر از چهار ماهه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مبارکت باشه بسلامتی انشالله.خشکی چشم نداشتی؟

مرسی عزیزم، نه خشکی چشم نداشتم بااینکه دکتر گفت ممکنه برات پیش بیاد

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
باچی چرب کنم 

همون پمادی که دکتر داده برای جای بخیه ها 

همون پمادی که دکتر داده برای جای بخیه ها 

داماس جان برات عکس اون پلکم که قلمبگی زیر پوستش هست فرستادم نگاه کن ببین مال شماهم همین شکلی بود؟؟؟؟

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️
داماس جان برات عکس اون پلکم که قلمبگی زیر پوستش هست فرستادم نگاه کن ببین مال شماهم همین شکلی بود؟؟؟؟

اره عزیزم همینجوری بود برای من بیشتر از ۱ سانت بود اصلا نگران نباش کاری که گفتم و بکن یه ماهی طول میکشه ولی جای اسکار کاملا صاف میشه

اره عزیزم همینجوری بود برای من بیشتر از ۱ سانت بود اصلا نگران نباش کاری که گفتم و بکن یه ماهی طول می ...

فقط یه سئوال دیگه هم میتونم بپرسم؟ معذرت می‌خوام خیلی سئوال پرسیدم.اون قلمبگی موقع لمس درد هم داشت؟؟؟

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️

موقع ماساژ بله درد میگفت 

خیلی ممنونم خیالمو راحت کردی عزیزم الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده

مرسی عزیزم🌹

2706