2752
2734
عنوان

شوهری که توجه نمیکنه

335 بازدید | 31 پست

من‌اومدم با خودم خلوت کنم با خانواده و دوستام شهر دیگه شوهرم اصلا زنگ تمیرنه مرده ای رنده ای چکار میکنی  البته گفته هرجایی میرم پیام بده حالا منم پیام میده رفتم فلان جا اصلا اون توجه نمیکنه اعصابم خرابه همش فکرای منفی خیانت میاد تو ذهنم  مثلا اومدم بهم خوش بگذره

چطور بدون شوهرت بهت خوش میگذره؟

خیلی راحتتت

اسی بیخیال خوش باش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شاید میخواد زیاد به دست و پات ندیده بهت خوش بگذره.اگه بخواد خیانت کنه انقدر تابلو خیانت نمیکنه منم میرم خونه خانواده و دوستان زیاد پیگیر نیست حالمو میپرسه و تمام من اغلب زنگ میزنم.اگه احساس ناراحتی داری دیگه تنها نرو جایی

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین دنیا انرژیه تو از نظر ذهنی وابسته اونی  باید تمرکزتو براری روی خودت و خوش بگذرونی حتی بزو ...

منم بشوهرم وابستم بلد نیستم چطور با خودم وقت بگذرونم😏

خوـבت باش حتے اگر کسے طراـ؋ــבارت نیست🌙✨️ 
چطور ممکنه یعنی😑

ممکنه وقتی شوهر عوضی و بی اخلاق باشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706