2733
2739
عنوان

بیاید از عجیبترین ازدواج هایی که دیدید یا شنیدید بگید😨

| مشاهده متن کامل بحث + 194338 بازدید | 612 پست
ما یک همسایه داشتیم که خانوادگی،یعنی دوتا برادر و مادرشون و خواهرشون و اینا همه توی اون ساختمون پنج ...

مادرشوهر احمق عوضیشون فقط نمیخواسته عروس اولی بره ازون خونه؟😡😡😡😡

چه عروس اولیه اشغال بوده!کثافت بی شرف😡😡😡😡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادرشوهر احمق عوضیشون فقط نمیخواسته عروس اولی بره ازون خونه؟😡😡😡😡 چه عروس اولیه اشغال بوده!کثافت ...

بعضی جاها رسم هست که اگر طرف بچه داشته باشه برای برادرش میگیرن اما نه به قیمتی که زن خود یارو بزاره بره،یا اون یکی خودکشی کنه...

جالبه اینهمه پسراش مردن،مادرشوهره سرحال و‌پرو!!!

دقیقا عروس نباید قبول میکرده.اینهمه خانواده رو از هم پاشونده

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
استاد ما عاشق همکلاسیمون شد با اینکه تازه بچه اش به دنیا اومده بود ، از زنش طلاق گرفت و با هم کلاسیم ...

چرا متنزلش کردن؟بخاطر ازدواج با اون؟

زنه رفت ب دانشگاه گف؟؟

خواننده خاموش بودم از موقعی ک نمیدونستم چجوری با نی نی سایت اشنا شدم😁😊
2728
یه فیلم خارجی هست brothers مرده میره جنگ همه فک میکنن مرده خبر مرگش میارن خانومشم ۱ پسر داره برادر ...

دیدمش ولی بنظرم چرت بود یکمی

ازدواج ساعد سهیلی با گلوریا هاردی😐😐😐😐😐😐😐😐خیلی چرت بود خدایی ساعد سهیلی ۶ سال ک‌وچکتره زنه مت ...

وای اره راس میگی

بنظرت چرا باهاش ازدواج کرد؟

دوست مامانم4تادختر داشت1پسر پسره همه دنیاش بود همه امیدش ب تک پسرش انقد نقشه ها برا ازدواجش داشت ...

میگم شما قبلا پروفت سردار نبود؟

2738
ازدواج دوستم که بایه مردی ازدواج کردکه به دخترنه ساله داره زیادم عجیب نیس ولی خب مخالفت وحرف مردم زی ...

چیش عجیبه؟

من عجیبترینی که دیدم یه دختره عقد بوده قرار بود یه ماهه دیگه عروسی کنه بعد با پسر خاله متاهلش ...

آه اون یکی گرفتش

استاد مشاور پایان نامم 9سال ازم بزرگتره...خیلی واسش ارزش قائل بودم...یهو ازم خواستگاری کرد...یک درصد ...

ارشد یا لیسانس؟

یکی از اقوام دوستم که مرد جاافتاده ای بود و البته میلیاردر عاشق جاری دخترش شد،دختره هم از خداخواسته ...

بخاطر پول

شجریانم زنشو طلاق داد با یکی خیلی کوچیکتر خودش از کرد

وای خدا چه ازدواجایی چه خیانتای بدی. تو غرب علنن اینکارو میکنن تو ایران پشت پرده هس.  دارم ب ای ...

دقیقا 

خدا ازشون نگذره

2706