2752
2734

از جراح قلب و عروق اقای قلی زاده نوبت گرفتم من فقط یه نامه میخوام برای آنژیوگرافی.

ایا این دکتر این کارو انجام میده؟

چند وقت بعد نوبت میدن برای آنژیوگرافی؟

❤زیر گروه قرمز❤ امضامو بخون و دعام کن💗 یک عدد بانویِ 23  ساله شدم●○24خرداد تولدم بود●○🙂۱۲ ماه شد که چشم انتظار نی نی ام🤗 این ماه خیلی امید وارم ولی الان یه نگرانی خیلی بزرگی دارم اونم مامانمه😥😣نوبت عمل تعویض دریچه قلب داره خیلی براش مضطربم🥺 توکل کردم به خدا و اهل بیت😊🤗.برام یه صلوات بفرس💛🍀
نمیدونم، ولی دکتر شیخی رئیس بیمارستان گلستان کارشون واقعا خوبه

اون عمل نمیکنه تا شش ماه دیگ با هزار تا پارتی و پول  راضیش کردیم برای اقواممون عمل کنه

زندگی پر از آدمای دروغگو است ک از دروغ متنفرن.🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم، ولی دکتر شیخی رئیس بیمارستان گلستان کارشون واقعا خوبه

شما ساکن اهوازید؟ نمیتونید برام سوال کنید؟😪راهم دوره و وسیله ندارم

❤زیر گروه قرمز❤ امضامو بخون و دعام کن💗 یک عدد بانویِ 23  ساله شدم●○24خرداد تولدم بود●○🙂۱۲ ماه شد که چشم انتظار نی نی ام🤗 این ماه خیلی امید وارم ولی الان یه نگرانی خیلی بزرگی دارم اونم مامانمه😥😣نوبت عمل تعویض دریچه قلب داره خیلی براش مضطربم🥺 توکل کردم به خدا و اهل بیت😊🤗.برام یه صلوات بفرس💛🍀
 اون عمل نمیکنه تا شش ماه دیگ با هزار تا پارتی و پول  راضیش کردیم برای اقواممون عمل کنه

من برای مادرم نوبت عمل شیراز گرفتم و میخوام براش آنژیوگرافی انجام بدیم گفتن آبادان ندارن باید بریم اهواز

حالا براش از درمانگاه گلستان نوبت گرفتم برای روز ۱شنبه که دکتر باشه و ببینیم چی میگه

عهه،تا چند سال پیش که عمل میکردن

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)

من مسیرم به بیمارستان نمیخوره واقعا، وگرنه حتما میرفتم میپرسیدم

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
من برای مادرم نوبت عمل شیراز گرفتم و میخوام براش آنژیوگرافی انجام بدیم گفتن آبادان ندارن باید بریم ا ...

انشالله همه چیز درست پیش بره خداسلامتی بده

امروز بابای دامادمون اونجا عمل کرده قلبش خودم نمیرم ولی به دامادمون میگم بپرسه امیدوارم یادش بمونه

امروز بابای دامادمون اونجا عمل کرده قلبش خودم نمیرم ولی به دامادمون میگم بپرسه امیدوارم یادش بمونه

بهش بگید که بپرسه ایا دکتر بهنام قلی زاده آنژیو انجام میده؟

بیمه تامین اجتماعی داریم هزینه اش چقدع؟

چند وقت بعد بهمون نوبتِ آنژیو میدن؟

بخدا ثواب میبره اگر اینا رو بپرسه😥

بهش بگید که بپرسه ایا دکتر بهنام قلی زاده آنژیو انجام میده؟ بیمه تامین اجتماعی داریم هزینه اش چقدع؟ ...

حتما بهش میگم ولی امیدوارم یادش بمونه به خواهرمم میگم