2737
2739
عنوان

عمل لاغری شکم و پهلو

10214 بازدید | 64 پست

سلام خانمها ممنون که اومدید کیا خودشون یا اطرافیانشون عمل لیپوماتیک یا الترازد شکم پهلو یا جاهای دیگه داشتن یا در صدد انجامشن خواهشا بیاید راهنمایی کنید و دکترای خوبو بهم معرفی کنیم پیشاپیش ممنون

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر میرحسینی توی تهران خیلی خوبن اسمشون رو سرچ کنید جزو بهترین هاس واقعا

این شماره تماسشون : 09384609212 

باهاشون تماس بگیرید راهنماییتون میکنن

اینم آدرس سایتشون که در مورد جراحی ها اطلاعات کامل داد
حتی در مورد جرای های بعدش اگر بدنتون شل بشه هم میتونن کمکتون کنن

تتلو انگل جامعه ماست    
2728
هزینشم بگید پس لطفا😅😅😅

والا هزینه ها متغیره دکتر جان بزرگی که من فکر میکنم پزشک خوبی باشه مطمئن نیستم تو ت  ل گ رام به من گفت ۱۰/۵شکم و پهلو و فیله پشت اما دکترای دیگه قیمتاشون فرق میکنه کمتره یه دکتر لیپوماتیک رو گفت ۴/۵یکی دکتر مبین گنجی گفت ۶/۵و دکتر شکوهی انگار ۸ تومن میگیره منتها من میخوام بدونم کدومو بچه ها کارشک دیدن و از نزدیک انجام دادن راضی بودن یا اگه دکتر بهتری میشناسید معرفی کنید لطفا

هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
دکتر میرحسینی توی تهران خیلی خوبن اسمشون رو سرچ کنید جزو بهترین هاس واقعا...

ممنون عزیزم

البته منم پول ندارما میخوام طلا بفروشم اینکارو بکنم چون واقعا از خودم خسته شدم اراده رژیم ندارم ورزشم از اینور ۶ ماه میری ۳ کیلو کم میکنم از اونور نمیرم ۶ کیلو اضافه میکنم😓😓😓

2740
چقدر متفاوته قیمتها😶

همون دیگه ادم نمیدونه کار ده تومنی با کار ۴ تومنی یکیه یا واقعن گرونه بهتره بچه ها خدا کنه بیان راهنمایی کنن

والا هزینه ها متغیره دکتر جان بزرگی که من فکر میکنم پزشک خوبی باشه مطمئن نیستم تو ت  ل گ رام به ...

من از تو همين ني ني سايت تعريف دكتر نگهدار رو شنيدم بهش تو تل گرام عكسمو فرستادم گفت هر ناحيه ٤ تا٤/٥ 

ولي چندتا با هم هر ناحيه ٣تا٣/٥

مثلا من بازو شكم و پشت با تخفيف حدود ١٠ ميليون ميشه

تلفني هم باهاش حرف زدم دكتر باحوصله جوابمو داد فقط ميترسم مثل چي خيلي ترسوئم 

ولي خب تا تابستون تموم نشده ميرم حتما

گاهی با یک اشتباه نوزده نمیشی صفر میشی
اره چرا که پول باشه همه کار امکانپذیره تو دنیا 

هزینه برای من اصلن مهم نیست.

فقط خوبی و بی نقص بودن کار برام مهمه. 

بعد زایمان و شیردهی سینه هام افتاده و میخام چربیهای شکمم رو بردارم بزارم جای سینه هام تا مثل سابق سفت و خوش فرم بشه.

تتلو انگل جامعه ماست    
هزینه برای من اصلن مهم نیست. فقط خوبی و بی نقص بودن کار برام مهمه.  بعد زایمان و شیردهی سینه ...

چربي مثل سابق نميشه ها ٧٠ درصدش جذب ميشه ،،، بهترين گزينه پروتزه كه تكون نميخوره شكلش 

گاهی با یک اشتباه نوزده نمیشی صفر میشی
سوال منم هست.     آیا امکانش است که چربیهای شکم رو برداریم و بزاریم رو سینه ها ؟

آره عزیزم

منم تصمیم دارم

منتها عمل کمرم و انجام بدم.بعدش.

تو روش لیپوماتیک چربیها زنده هستن و قابل تزریق.

محبت و گدایی نکن تو خودت پیداش  کن 
2706