2752
2734

خانوما من ۳ روزه پاهام کبود شده اندازه گردو قرمز و آبی خیلی کبود گفتم شاید جایی خورده حواسم نبود بعد الان چند روزه موهامم دست میکشم بهشون چپه چپه میریزه کسی دلیلش رو می‌دونه چرا اینجوری شدم نگران شدم 😭

«‌ترجیح میـבهم بـہ ذوقِ خویش בیوانـہ باشم تا بـہ میلِ בیگران عاقل...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کبودی که هیچی  ولی ریزش مو ترویید رو چک کردی  استرس نداری  دکلره داره تازه کردی؟؟؟

۴ ماه پیش کردم دکلره نه از رنگ نیست تیرویید هم یکسال پیش آز دادم 

اسی عین منی. گاهی بعضی رگهای بدنت پررنگ نمیشن؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
۴ ماه پیش کردم دکلره نه از رنگ نیست تیرویید هم یکسال پیش آز دادم 

شاید هم چیزی از بدنت کمه مثل روی یا ویتامین  

امسال دوباره آزمایش بده 

شاید جدید ترویید تغییر کرد یا آزمایش کل بده 

طبیعی نیست 

استرس و تنش چی این مدت نداشتی 

یا تنبلی تخمدان ؟؟؟

شاید هم چیزی از بدنت کمه مثل روی یا ویتامین   امسال دوباره آزمایش بده  شاید جدید ترویید ...

تنبلی ندارم ولی باید آزمایش بدم چون افسرده هم هستم مریضی روحی دارم پانیک

تنبلی ندارم ولی باید آزمایش بدم چون افسرده هم هستم مریضی روحی دارم پانیک

خب بخاطر همونه احتمالا استرس و تنش داری یا عصبی هستی اینجوری 

منم یه مدت تحت فشار کار بودم دسته دسته میومد موهام فکر میکردم سرطان گرفتم آزمایش دادم گفت از استرس شدید هست از کار دراومدم بعد یکماه خوب شد 

اره خیلی حتی می‌کنه بیرون رگهای دستم 

منم همینم دلیل نمیدونم 

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706