2752
2734
عنوان

کاهش وزن

68 بازدید | 15 پست

سلام لطفا اگر میتونید بهم یه راه خوب پیشنهاد بدید الان خودمو وزن کردم از عددی که دیدم اشکم در اومد خیلی چاق شدم شده بودم 107 کیلو قدمم 167 هست بعد جالب اینه ریزه خواری ندارم غذام هم که خیلی کمه نمیدونم چرا چاق میشم دیگه نمیدونم چیکار کنم شرایط باشگاه رفتن هم اصلا ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه آزمایش بده تیروئیدت شاید کم کاره

آره تو تاپیگای قبلیم راجب بچه دوست خواهرم گفتم اونم چاق بود زمانی که رفت آزمایش بده منم شک کردم به خودم رفتم دیدم آره تیروئید دارم و دارم پیش دکتر قرص میخورم 

حذف کامل شیرینیجات و تنقلات  شبا نون و برنج نخور  پیاده روی تند ، رقص ، حلقه ورزشی ...

شیرینی جات که خودم دوست ندارم تنقلات هم کلا نمیخریم شاید ماهی یکبار اونم مهمونی باشه ولی متاسفانه چون تیروئید دارم آف هم بخورم چاق میشم

آره تو تاپیگای قبلیم راجب بچه دوست خواهرم گفتم اونم چاق بود زمانی که رفت آزمایش بده منم شک کردم به خ ...

خب پس زیاد رو وزنت حساس نشو چون تا کامل درمان نشی وزنت به سختی میاد پایین..وایسا خوب بشی کم کم وزنت درحالت عادیم میاد پایین با رژیم که روندش سریعتر میشه

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
خب پس زیاد رو وزنت حساس نشو چون تا کامل درمان نشی وزنت به سختی میاد پایین..وایسا خوب بشی کم کم وزنت ...

نگرانم بیشتر بشه تو اینترنت آدمای هزاران بیکاری بر اثر چاقی میبینه استرس میگیره پوستم پر شده از ترک پوستی حتی روی آرنجم هم داره میزنه انقدر استرس دارم 

نگرانم بیشتر بشه تو اینترنت آدمای هزاران بیکاری بر اثر چاقی میبینه استرس میگیره پوستم پر شده از ترک ...

بیکاری واسه شغلاییه که به اندام ربط داره..مثلا یه آرایشگر که چاق باشه کی واسش مهمه؟شاید اهمیت بدن ولی هنرش که توش ماهر باشه مهمتره واسه مشتری

از دیروز اینارو میخورم خدا کنه جواب بدن. رعایتم میکنم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
بیکاری واسه شغلاییه که به اندام ربط داره..مثلا یه آرایشگر که چاق باشه کی واسش مهمه؟شاید اهمیت بدن ول ...

مشکل اینا هرجا میری همه بهت زل میزنن وقتی میری لباس بخری با تمسخر بهت نگاه میکنن گاهی دلم میخواد فقط بمیرم و از مد و نظر مردم و..... همش راحت بشم 

مشکل اینا هرجا میری همه بهت زل میزنن وقتی میری لباس بخری با تمسخر بهت نگاه میکنن گاهی دلم میخواد فقط ...

مد دیگه اسکینی نیست و همچی به سمت نچرال داره میره اینهمه مدل پلاس سایز داریم

برو اشلی گراهام ببین 

مردمم هرطوررر باشی حرف میزنن؛

مد دیگه اسکینی نیست و همچی به سمت نچرال داره میره اینهمه مدل پلاس سایز داریم برو اشلی گراهام ببین&n ...

آخه شانسمونه چاقم میشیم مث اشلی گراهام نیستیم.ی شکم چاق و آویزون.بازوها و سینه گنده.عوضش با سن تختتتت🤮🤮

2706