2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

4 سال ته چاه درموندگی بودم

قبل تر هم دوره هایی بود که زندگیم به ته بدبختی رسیده بود

ولی شکر خدا همش گذشت و زندگیم بهتر شد

چندین بار تا مرز خودکشی رفتم، ولی با خودم مهربون بودم و به خودم فرصت دادم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

من    

پرستارم    یک شب خواب نرفتم تا صبح فکر کردم چطوری خودمو بکشم    داروهایی ک  مرگ قطعی میداد اومد جلوی چشممم   ولی فقط یک چیز  جلومو گرفت  اونم  حرف شوهرم 

چون اگه خودکشی میکردم    میگفت دخترتون حتما خراب بوده ک خودش رو کشته 

اون سب طولانی ترین شب عمرم بود  ولی گذشت  شب های بعدش هم گذشت   تاریکی  کمتر شد و الان دارم نور  خدا رو میبینم 

خدایا شکرت ک هنوز زنده هستم

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

از این روزا زیاد داشتم اما تو زندگیم روزایی که هم دیدم و دارم که بابت هر لحظه داشتنش خدا رو شکر میکنم 🥰و به این فکر میکنم هیچی ارزش اون همه غصه رو نداره . چون روزای بد موندنی نیستن 

وقتی گفتن مادرم ممکنه فقط شش ماه دیگه زنده باشه اما خدا ۷ سال بهمون بخشیدش هرچند که سه ماه پیش فوت کرد اما بخاطر روماتیسم ودرگیری ریه اش نبود که اون زمان باعث ناامیدی از زنده بودنش شده بود  و بخاطر سرطان لعنتی کبد بود که یدفعه متوجه شدیم

لطفا برای آمرزش روح مادرم یه صلوات بفرستید .ممنون
4 سال ته چاه درموندگی بودم قبل تر هم دوره هایی بود که زندگیم به ته بدبختی رسیده بود ولی شکر خدا هم ...

چقدر خوب خوشحال شدم که الان بهترین امیدوارم از اینام عالی تر بشین

من همین الانم خیلی خیلی نا امیدم بخدا قسم حتی هزار تمن ندارم حتی هزار تمن برام یک میلیونه خداشاهده پول ندارم برم برا بچه هام یه ادامس بگیرم دعا کنید مشکلات مالیم حل بشه خواهش میکنم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من همین الانم خیلی خیلی نا امیدم بخدا قسم حتی هزار تمن ندارم حتی هزار تمن برام یک میلیونه خداشاهده پ ...

ایشالا ب هر چی میخوای برسی نامید نشو خدا  حواسش به هممون هست

2706