2733
2734
عنوان

با شوهر بی محبت چه کنم؟ دیگه نمیتونم با سرکوب کردن احساساتم ادامه بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1833 بازدید | 102 پست
نه اصلا توصیه نمیکنم از شوهرتون واسه این چیزا برید پیش خوانوادش گلایه کنید ، این از ناپختگی میاد هیچ ...

اگه کارهای اشتباهشونو نگیم مادراشون فکر میکنن چه گل پسرایی تربیت کردن وفکر میکنن برای پسراشون که زن میگیرن ،پسراشون حیف میشن .... باید نادو نیهای پسراشونو بزنیم به پیشونیشون که متوجه بشن نتونستن پسرشونو خوب تربیت کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم پیدا نکردم

بزن روی ایدیم اولین تاپیکم 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
عزیزم پیدا نکردم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13682762/

این لینک تاپیکمه گلم 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

۸۰درصد مردا اینجوری شدن😕😕علت نمیدونم

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
کسی جای همسر نمیگیره که با دوست نمیتونی قربون صدقه ات بره یا باهاش عشق بازیکنی 

عزیرم درکت میکنم 

همسر منم این مدلیه آدم بدی نیست ولی من ذره ذره آب شدم 😭با هرچی خودمو مشغول کنم آخرش بر میگردم سر خونه اول 

حسرت همه چی به دلم مونده 

اگه هم من بی محلی کنم و مثل خودش بشم زندگیمون جهنم میشه 

به زودی میام عکس از خونه ای که خریدیم میزارم
2706