2733
2734

کوچولوم 22 روزه توی دستگاهه ، امروز بهم گفتن دیگه بدنش رگ نداره برای سرم ، الهی بمیرم براش ، میخوان با جراحی از گردنش رگ بگیرن و .... دعاش کنین قوی باشه و زودتر خوب بشه

و من یتق الله یجعل له مخرجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کوچولوم 22 روزه توی دستگاهه ، امروز بهم گفتن دیگه بدنش رگ نداره برای سرم ، الهی بمیرم براش ، میخوان ...

عزیزم😢انشالله خدا خودش کمک کنه 

برای فرشته نازت ایت الکرسی میخونم

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2731

برای تامین هزینه های بیمارستانش یه خونه و یه ماشینمون رو فروختیم ، شبی سه میلیون ونیم ... میگن شاید یک ماه دیگه هم توی دستگاه باشه ، خیلی غصه دارم

و من یتق الله یجعل له مخرجا

عزیزم خیلی روزهای سختی رو داری میگذرونی،خدا بهتون انرژي بده ،ایشالا پسر گلت صحیح و سالم میاد خونه،نمیتونستی ببرید یه بیمارستان ارزونتر?خیلی هزینه هاتون سنگین میشه،یا از بیمه تکمیلی استقاده کنید 

برای تامین هزینه های بیمارستانش یه خونه و یه ماشینمون رو فروختیم ، شبی سه میلیون ونیم ... میگن شاید ...

الهی  خیلی ناراحت شدم 😢

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706