2733
2734

چقد باید شهریه بدم مثل شبانه ها ؟ ینی برا یه درس سه واحدی یه تومن باید بدم؟؟

یه سوال دیگه اینکه میشه درسای عمومی رو فقط تابستونا بخونیم بعد ترم تابستونم جزو همون ۸ ترممون حساب میشه ینی اینجوری نمی‌تونیم ۸ تا نیمسال به جز تابستونا رایگان درس بخونیم؟! اگه با ترمای تابستون ۸ ترم بیشتر شد باید شهریه بدیم؟

باور دارم که من میتونم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روزانه هرچقد حذف کنه تا وقتی سنوات داره شهریه نمیده 

وقتی درس پیشنیاز رو حذف کنی پس نیاز رو نمیتونی برداری حواستت باشه ولی اگه پیش رو بیفتی میتونی باهم همنیاز کنی 

ترم تابستون هم فقط یک درس عمومی و یک دونه معارف میتونی ورداری

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
روزانه هرچقد حذف کنه تا وقتی سنوات داره شهریه نمیده  وقتی درس پیشنیاز رو حذف کنی پس نیاز رو نم ...

سنوات چیه 😢😂همون ۸ ترم؟ تابستونم واسه خودش یه ترم حساب میشه؟!؟

ینی الان من زبان عمومی حذف کنم مطمئنی ترم دیگه بخام بردارم شهریه نمیگیرن ازم؟!

باور دارم که من میتونم😍

یه نفری یه حرفی زد گفتش که به خاطر هیچکسی نرین به هیچکس دیگه ای   خصوصا وقتی اون برات مهم باشه یا حتی قبلا بوده باشه و الان به خاطر یه آدم جدید برینی بهش 

کاری که اون کرد ولی خب معلومه چون من اندازه ای که اون برام مهمه  براش مهم نیستم 

باور دارم که من میتونم😍
سنوات چیه 😢😂همون ۸ ترم؟ تابستونم واسه خودش یه ترم حساب میشه؟!؟ ینی الان من زبان عمومی حذف کنم مطم ...

حدود ۹ ترم روزانه بدون شهریه درس میخونه بهش میگن سنوات 🙄🤨

نه تابستون ترم نیس

زبان عمومی پیش نیاز زبان تخصصیه ترم بعد اگه داشته باشی نمیتونی برش داری ولی زبان عمومیو ترمم بعد رايگان برمیداری

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706