2733
2734
عنوان

مطمعن هستین ریتالین اعتیاد اوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 34 پست
کرمانشاه داروخونه دکتر عبدی داره فقط نسخه و نامه پزشک و شناسنامشو ببری بهت میدن خارجیشم دارن

آذربایجان غربی هستیم        حالش اصلا خوب نیس    منو هم روانی کرده دلم براش خیییییلی میسوزه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آذربایجان غربی هستیم        حالش اصلا خوب نیس    منو هم روانی کرده دلم ...

پس خیلی دوره🥲

منم خودم استفاده میکنم میفهمم حال بچتو

اصلا باهاش بحث نکن حرکاتش دست خودش نیست

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
داروخونه های بالاشهر برو  اونجاها همیشه دارن اما به قیمت گرون تر  اگه بیمه داری هلال احم ...

فقط ی داروخونه میده   اونم میگ هنوز برامون توضیع نشده     هرجا رفتم در شهر نتونستم   پیدا کنم   وسیله نداریم  خودمم دس تنهام    با کی برم    منتظرم داروخونه بزنه بگ ک آوردن برم بخرم      

من پسرم س ساله میخوره     ی هفته هس پیدا نمیکنم براش    دا دنیارو رو سرم خراب کر ...

ریسپریدون نمیدی؟ 

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
پس خیلی دوره🥲 منم خودم استفاده میکنم میفهمم حال بچتو اصلا باهاش بحث نکن حرکاتش دست خودش نیست

ن بحث نمیکنم   ده سالشه     فقط نمیخام کسی برامون مهمون بیاد یا مهمون بریم     چون ی حرکتهایی میکنه      یهو منو میزنه    بقران من مدارا میکنم حالشو میعفهمم  بقیه ی چی میگن قاطی میکنه   

2706