2752
2734

الان نمیزارم فقط میپرسم اگه میخونید میزارم و تگتون میکنم

خواهش میکنم تاپیکو به چوخ ندید چون فحش میدم تو دلم حوصله ندارم زرت و زرت میترکونن پس لطفا بحثو منحرف نکنید🤍

فقط یه کلمه بله یا نه؟

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله مرا تگ بنما

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731

آره مخونم

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟

میشه  دو تا تاپیک آخرم  گزارش بزنید آشنا نبینه؟ ممنون از محبتت، دعا میکنم براتون

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
2706